Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9911/94


Rychlost zubního kartáčku: 31000 pohyb/min, Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené),


Cena 5 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 54,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Chytrý zubní kartáček od značky Philips - Philips Sonicare DiamondClean HX9911/94 vám pomůže dosáhnout bělejších a zdravějších zubů během krátké doby. Kartáček je vybaven nástavcem C3 Premium Plaque, který se speciálně zaměřuje na odstranění zubního plaku s ohledem na jemnost k dásním. Spolu s aplikací Philips Sonicare a technologií BrushSync vám poskytuje přizpůsobené pokyny a zpětnou vazbu. Na plné nabití vydrží kartáček DiamondClean v provozu přibližně 14 dní. Pro stylové nabíjení doma i na cestách najdete v balení cestovní pouzdro s rozhraním USB a elegantní sklenici s vestavěnou nabíječkou.

Philips Sonicare DiamondClean HX9911/94 

 • Zjednodušené čištění s připojením k aplikaci
 • Frekvence: 62 000 stěrů za minutu
 • Inteligentní rozpoznávání hlavice
 • Provozní čas od plného nabití do vybití: 14 dní ***
 • 4 režimy
 • 3 stupně intenzity
 • Technologie BrushSync
 • Senzor tlaku
 • Barva: bílá

Oblíbený sonický kartáček nově s tlakovým senzorem

Proč byste se měli spokojit s obyčejným manuálním kartáčkem, když můžete svým zubům dopřát výjimečně jemnou péči? Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean HX9911/94 pečuje o zuby i dásně a navíc je ideální i na rovnátka nebo zubní náhrady. Sonický zubní kartáček provádí až 62 000 pohybů za minutu. Rovněž disponuje praktickým časovačem na dvě minuty pro správnou dobu čištění. Nová generace Philips Sonicare HX9911/94 umožňuje vybrat mezi čtyři režimy (Clean, Deep Clean+, Gum Health, White+) a třemi úrovněmi intenzity (Nízká, Střední, Vysoká). Integrovaný tlakový senzor upozorní, když na zuby vyvíjíte přílišný tlak. Ve srovnání s manuálním kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean účinně odstraní více zubního plaku a dosáhne bělejších zubů.

Technologie Philips Sonicare

Stíravý pohyb sonického kartáčku vytváří ze zubní pasty bublinky, které eliminují plak a vhání je do prostor mezi zuby i podél dásní. Až 62 000 jemných, ale účinných pohybů kartáčkové hlavice se postará o perfektně čisté zuby. Pro stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem vám stačí jen 2 minuty. Sonická technologie je velice jemná a lze ji použít i s rovnátky, výplněmi, korunkami či fazetami. Philips Sonicare předchází tvorbě zubního kazu a přispívá ke zdraví vašich dásní.

Odstranění zubního plaku

Hlavice C3 Premium Plaque Defence, určená k efektivnímu odstraňování plaku, se nejlépe hodí k zesvětlování zubů a odstraňování každodenních povrchových skvrn způsobených jídlem a pitím. Jedinečná technologie odstraní až 10× více zubního plaku a čistí i podél linie dásní, to vše během hlubokého čištění, které vidíte i cítíte. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Defence přizpůsobí na míru liniím vašich zubů a dásní, čímž dochází k 4× většímu kontaktu s povrchem. Umožní vám maximálně využít sonickou technologii a ještě k tomu absorbuje příliš velký tlak při čištění.

Tlakový senzor

Není snadné si všimnout, že na zuby až moc tlačíte. Ale kartáček Philips Sonicare HX9911/94 tlak při čištění ohlídá za vás. Když začnete na dásně působit příliš silně, vydá pulzující zvukové upozornění.

4 režimy čištění, 3 nastavení intenzity

Díky čtyřem různým režimům si kartáček Philips Sonicare jednoduše přizpůsobíte svým vlastním potřebám. Režim Clean je správnou volbou pro každodenní kvalitní čištění. Režim White+ odstraňuje povrchové skvrny a Gum Health jemně, ale účinně pečuje o vaše dásně. Režim Deep Clean+ přináší osvěžující hloubkové čištění. Každý režim můžete spustit ve třech intenzitách. Vyberte si mezi „vysokou“, „střední“ a „nízkou“ intenzitou.

Upozornění na výměnu hlavice

Revoluční technologie BrushSync sama hlídá, jak dlouho hlavici kartáčku používáte a jak silnému tlaku byla vystavena. Krátké pípnutí a rozsvícení světelné kontrolky vás upozorní na potřebu výměny hlavice.

Technologie BrushSync

Signalizaci výměny hlavice umožňuje speciální mikročip, který propojuje chytrou hlavici s tělem kartáčku. S režimem BrushSync se kartáček neustále synchronizuje a sleduje, jakou chytrou hlavici používáte. Když použijete například hlavici pro standardní každodenní čištění, kartáček sám vybere optimální režim a intenzitu.

Aplikace a časovač

Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean 9000 nové generace vám nabízí propojení s aplikací Philips Sonicare (pro iOS i Android). Ta vám pomůže zlepšit či udržet si zdravé návyky čištění zubů nebo nastavit časovač na 2 minuty, abyste zuby čistili optimálně dlouho. Mobilní aplikace uchovává také zprávy o průběhu čištění.

Příslušenství vhodné na cesty

Stylové cestovní pouzdro vám umožní kartáček uschovat v bezpečném a hygienickém prostředí. Na jedno plné nabití Philips Sonicare vydrží až dva týdny pravidelného používání. Na cestách můžete použít jako nabíječku cestovní pouzdro. Vložte do něj kartáček a pouzdro připojte k notebooku či do elektrické zásuvky. K domácímu nabíjení nejlépe poslouží elegantní sklenička pro vyplachování úst s indukčním dobíjením, která představuje moderní a přitom praktický doplněk koupelny.
 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rychlost zubního kartáčku 31000 pohyb/min
Smart (ovládání mobilem) Smart ready (předpřipravené)

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Sonicare DiamondClean nové generace HX9911/94

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno