Miele vestavné kávovary Zobrazit popis

Vychutnejte si nezapomenutelné momenty a zrelaxujte se zabudovanými kávovary Miele, které Vám přinesou pocit luxusu. Oceníte tiché a dokonalé mletí kávových zrn, které uvolní požitkářské aroma a sytou chuť kávy. Kávovary jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s dlouhou životností a oplývají všemi funkcemi, které může spotřebitel od espressa požadovat.

Hlavní přednosti vestavných kávovarů Miele

Eco mód

Na udržení spotřeby energie na co nejnižší úrovni se kávovar v Eco módu zahřívá až přímo před první přípravou nápoje. Eco mód je volitelná funkce a na přání lze prostřednictvím základních nastavení zvolit nebo zrušit.

Jednoduchá obsluha

Intuitivní a komfortní obsluha: jeden dotek na přípravu perfektní kávové či čajové speciality. Inteligentní funkce jako CupSensor, OneTouch for Two nebo funkce časovače vám umožní zvlášť pohodlné ovládání kávovarů Miele.

OneTouch for Two

Všechny kávovary zrnkové kávy jsou vybaveny kromě již známé přípravy One Touch novou funkcí One Touch for Two. Tato funkce umožňuje současnou přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stiskem tlačítka. Příslušný program se spustí plně automaticky. Díky zkrácené přípravě zůstává více času na požitek z kávy ve dvojici.

Mletá káva

Kromě zásobníku zrnkové kávy jsou kávovary Miele vybaveny i komorou na mletou kávu. Tu můžete využít k přípravě dalšího druhu již namleté kávy, například na přípravu kávy bez kofeinu.

CupSensor

Jedinečný snímač šálky CupSensor vám usnadní přípravu vaší oblíbené šálku kávy. Tento inovační prvek rozpozná výšku šálku a uvede centrální vývod do správné polohy. Díky ideální vzdálenosti je dosaženo perfektní teplota kávy a optimální créma. Po výdeji mléka se centrální vývod posune o 1 cm výše, aby se zabránilo znečištění.

Časovač

Kdykoliv budete chtít: Díky časovači si zapnutí a vypnutí kávovaru Miele můžete individuálně naprogramovat. Tak se zapne například přesně v době, kdy snídáte a večer se zase automaticky vypne. Individuálně lze nastavit i čas automatického čištění a odvápnění - pro více flexibility. Kvůli úspoře energie se přístroj po delším nepoužívání může automaticky vypnout.

Pohodlné čištění

Čistota bez námahy: pomocí praktických funkcí vyčistíte kávovar Miele zcela jednoduše. Hadičky na přívod mléka a napařovací jednotka se díky funkci AutoClean čistí automaticky - což šetří čas a poskytuje větší volnost. Manuální odvápňování odpadá téměř kompletně, protože o odvápnění se postará funkce AutoDescale. Různé komponenty se díky funkci Comfort Clean dají v převážné míře umýt celkem pohodlně v myčce.

Automatické čistící funkce

Bez námahy proti nečistotě a vodnímu kameni: Abyste svůj čas mohli využít smysluplně, Miele se postará o čištění a odvápnění vašeho kávovaru. Díky funkci AutoClean se hadičky na přívod mléka a napařovací jednotka čistí a odmašťují automaticky - aby byl kávovar vždy čistý. Téměř kompletně odpadá i namáhavé odvápnění: Patentované odvápňování AutoDescale se postará o automatické odvápnění přístroje. S ComfortClean se vám nyní čištění podaří zcela jednoduše: Protože téměř všechny komponenty vašeho kávovaru se dají komfortně mýt v myčce nádobí. Patří mezi ně mimo jiné zásobník na vodu, odkapávací miska a nádoba na sedlinu / odpadová nádoba. Zaručuje to optimální hygienu a přispívá ve značné míře k zachování hodnoty vašeho přístroje. Technická inovace, která vám přijde vhod. Pohodlné čistící programy ve spojení s automatickou funkcí propláchnutí přinášejí nejlepší výsledky v oblasti obsluhy a hygieny. Znečištění se zabrání dříve než může vzniknout. Zaručí to dlouhou životnost vašeho kávovaru a podstatnou měrou přispěje k udržení jeho hodnoty.Po přípravě kávových specialit s mlékem se automaticky spustí proplach všech prvků, které rozvádějí mléko, vodou ze zásobníku na vodu. Zaručeně nejvyšší komfort v oblasti hygieny.

AromaticSystem Fresh

Vychutnejte si rozdíl: Náš inovativní kuželový mlýnek umele pro každý šálek vždy čerstvé kávová zrnka se zachováním aroma. Je to možné díky novému umístění mlýnku přímo nad spařovací jednotkou. Výhoda: po umletí nezůstává v mlýnku umletá káva, což garantuje nefalšovanou chuť. Nový kuželový mlýnek je mimořádně tichý, takže si svou kávu můžete vychutnat bez jakéhokoliv rušení.

Uživatelské profily

Pro individuální požitek z kávy: Abyste nemuseli neustále opakovat všechna nastavení pro svůj oblíbený nápoj, můžete si je uložit do vlastního uživatelského profilu. K dispozici je až deset různých profilů. V uživatelském profilu jsou uloženy všechny parametry pro vaše oblíbené nápoje: druh kávových zrn, namleté množství, teplota a množství vody, a příp. množství mléka a mléčné pěny.

Miele@home

Některé přístroje Miele pro domácnost jsou připraveny na propojení s WiFi. Tyto spotřebiče jsou označeny symbolem Miele@home.