Miele vestavné kávovary Zobrazit popis

Vychutnejte si nezapomenutelné momenty a relaxujte s vestavnými kávovary Miele, které vám přináší pocit luxusu. Oceníte tiché a dokonalé mletí kávových zrn, které uvolňuje to pravé požitkářské aroma a sytou chuť kávy. Kávovary jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s dlouhou životností a pyšní se všemi funkcemi, které může spotřebitel od kvalitního espressa vyžadovat.

Hlavní přednosti vestavných kávovarů Miele

Eco mód

Pro udržení spotřeby energie na co nejnižší úrovni se kávovar v Eco módu zahřívá až těsně před přípravou nápoje. Eco mód je volitelná funkce, kterou si lze na přání prostřednictvím základních nastavení zvolit či zrušit.

Jednoduchá obsluha

Intuitivní a komfortní obsluha: jeden dotek pro přípravu perfektní kávové či čajové speciality. Inteligentní funkce, jako CupSensor, OneTouch for Two nebo funkce časovače, vám umožní mimořádně pohodlné ovládání kávovarů Miele.

OneTouch for Two

Všechny kávovary s mlýnkem jsou vybaveny kromě již známé přípravy pomocí funkce One Touch i novou funkcí One Touch for Two. Tato funkce umožňuje současně přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stisknutím tlačítka. Příslušný program se spustí plně automaticky. Díky kratší době přípravy vám zůstává i více času na požitek z kávy ve dvou.

Mletá káva

Kromě zásobníku zrnkové kávy jsou kávovary Miele vybaveny i zásobníkem na mletou kávu. V něm můžete mít zásobu jiného druhu mleté kávy, např. kávy bez kofeinu.

CupSensor

Tato inovace rozpozná výšku šálku a přesune výstupní trysku do správné polohy. Díky ideální vzdálenosti se tak zabrání nejen rozstříknutí kávy, ale dosáhne se i perfektní teploty kávy a optimální cremy. Pro přípravu mléčné pěny se tryska vysune o 1 cm nahoru, aby se zabránilo znečištění.

Časovač

Kdykoliv budete chtít: díky časovači si zapnutí a vypnutí kávovaru můžete individuálně naprogramovat. Zapne se například přesně v době, kdy snídáte a večer se zase automaticky vypne. Individuálně lze nastavit i čas automatického čištění a odvápnění - pro více flexibility. Kvůli úspoře energie se přístroj po delším nepoužívání může automaticky sám vypnout.

Pohodlné čištění

Čistota bez námahy: pomocí praktických funkcí vyčistíte kávovar Miele zcela jednoduše. Hadičky na přívod mléka a napařovací jednotka se díky funkci AutoClean čistí automaticky, což šetří váš čas a poskytuje i větší volnost. Manuální odvápňování odpadá, protože se o něj postará funkce AutoDescale. Mnohé komponenty se díky funkci ComfortClean dají mýt v myčce nádobí. Patří mezi ně mimo jiné zásobník na vodu, odkapávací miska a nádoba na sedlinu / odpadová nádoba. To zaručuje optimální hygienu a přispívá ve značné míře k zachování hodnoty vašeho přístroje.

Automatické čisticí funkce

Bez námahy proti nečistotě a vodnímu kameni: abyste svůj čas mohli využít smysluplně, Miele se postará o čištění a odvápnění vašeho kávovaru. Díky funkci AutoClean se hadičky na přívod mléka a napařovací jednotka čistí a odmašťují automaticky, aby byl váš kávovar vždy čistý. Téměř kompletně odpadá i namáhavé odvápnění: patentované odvápňování AutoDescale se postará o automatické odvápnění přístroje. S funkcí ComfortClean se vám nyní čištění podaří zcela jednoduše: technická inovace, která vám přijde vhod. Pohodlné čisticí programy ve spojení s automatickou funkcí propláchnutí přináší nejlepší výsledky v údržbě přístroje a hygieny. Zabrání se znečištění dříve, než může vzniknout. To vám zaručuje dlouhou životnost kávovaru a značně přispívá k zachování jeho kvality. Po přípravě kávových specialit s mlékem se automaticky spustí proplach všech prvků, které rozvádějí mléko, vodou ze zásobníku. Zajišťuje vám to nejvyšší komfort z hygienického hlediska. Systém ComfortClean vám mimořádně usnadňuje hygienu. 

AromaticSystem Fresh

Vychutnejte si ten rozdíl: pro každou kávu jsou kávová zrna čerstvě namleta inovativním kuželovým mlýnkem a poté přímo spařena, což je obzvlášť šetrné k aroma. To vše díky novému umístění mlýnku přímo nad spařovací jednotkou. Výhoda: po umletí nezůstávájí v mlýnku žádné další zbytky kávy, což garantuje nefalšovanou chuť. Nový kuželový mlýnek je mimořádně tichý, takže si svou kávu můžete vychutnat bez jakéhokoliv rušení.

Uživatelské profily

Pro individuální požitek z kávy: abyste nemuseli neustále opakovat všechna nastavení svého oblíbeného nápoje, můžete si je uložit do vlastního uživatelského profilu. K dispozici jich máte až 10. V profilu jsou uloženy všechny parametry: druh kávových zrn, namleté množství, teplota a množství vody, příp. množství mléka a mléčné pěny.

Miele@home

Některé přístroje Miele pro domácnost jsou připraveny k propojení s WiFi. Tyto spotřebiče jsou označeny symbolem Miele@home.