Miele CVA7840 EDST nerez Cleansteel


Vestavný kávovar, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Vestavěný displej, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 2700 ml, Odvápňovací systém, Samočistění, Přednastavené programy, Barva: nerez, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 47,5 cm. Více info


Cena 113 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 140 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný chytrý kávovar se systémem zrnkové kávy Miele CVA7840 EDST, příkon 1 500 W, 10 osobních uživatelských profilů, příprava OneTouch a OneTouch for Two, funkce DoubleShot pro nápoj s dvojnásobným množstvím kávy, CupSensor rozpozná výšku šálku a nastaví vývod do správné polohy, 3 zásobníky na kávu, mléčný systém EasyClick, funkce konvičky, časovač, automatické čisticí programy, barevné provedení: nerez CleanSteel.

Vestavný kávovar Miele CVA 7840

Vychutnejte si dokonalou chuť kávy díky vestavnému kávovaru Miele CVA 7840. Disponuje patentovanými dvířky ComfortDoor, které vám umožní snadný přístup k odkapávací misce, vodě, kávové usazenině a k zásobníkům na zrnkovou kávu. Zabudovaný kávovar nabízí rovnou 3 zásobníky na kávu a do každého můžete nasypat jinou zrnkovou kávu. Další výhodou je, že většinu komponentů kávovaru lze mýt v myčce nádobí, jde o zmíněný zásobník na vodu, kávovou sedlinu a odkapávací misku.

AromaticSystemFresh – vždy čerstvě namletá káva

Náš inovativní kuželový mlýnek umele pro každý šálek vždy čerstvá kávová zrnka se zachováním aroma. Je to možné díky novému umístění mlýnku přímo nad spařovací jednotkou. Výhodou je, že po umletí nezůstává v mlýnku umletá káva, což garantuje nefalšovanou chuť. Nový kuželový mlýnek je mimořádně tichý, takže si svou kávu můžete vychutnat bez jakéhokoliv rušení.

Uživatelské profily/nastavení parametrů

Abyste nemuseli neustále opakovat všechna nastavení pro svůj oblíbený nápoj, můžete si je uložit do vlastního uživatelského profilu. K dispozici je až deset různých profilů. V uživatelském profilu jsou uloženy všechny parametry pro vaše oblíbené nápoje: druh kávových zrn, namleté množství, teplota a množství vody a příp. množství mléka a mléčné pěny.

Snadná manipulace

Intuitivní a komfortní obsluha: jeden dotek na přípravu perfektní kávové či čajové speciality. Inteligentní funkce, jako CupSensor, OneTouch for Two, mléčný systém EasyClick nebo funkce časovače vám umožní zvlášť pohodlné ovládání kávovarů Miele. 

  • CupSensor* vždy ve správné poloze

Perfektní poloha šálku – funkce CupSensor* rozpozná automaticky výšku šálku a nastaví centrální vývod do správné výšky. CupSensor je schopný spustit se až na 4 cm a zvednout se až do výšky 16,5 cm. Zabrání se tím rozstříknutí kávy a velké sklenice na latte macchiato se dají také komfortně umístit.

  • Nádoba na mléko EasyClick 

Komfortní a inovativní – nádobu na mléko můžete zcela snadno umístit a odebrat na čelní straně. 

  • Časovač – vždy ve vhodnou dobu

Kdykoliv chcete – díky časovači můžete zapnutí a vypnutí kávovaru Miele naprogramovat podle přání. Tak se kávovar přesně na snídani zapne a večer automaticky vypne. Také čas spuštění automatického propláchnutí a odvápnění lze nastavit individuálně – pro větší flexibilitu. K úspoře energie se může přístroj po delším nepoužívání automaticky vypnout.

Nenáročné čištění

Pomocí praktických funkcí vyčistíte kávovar Miele zcela jednoduše. Hadičky na přívod mléka a napařovací jednotka se díky funkci AutoClean čistí automaticky – což šetří čas a poskytuje větší volnost. Manuální odvápňování odpadá téměř kompletně, protože o odvápnění se postará funkce AutoDescale. Různé komponenty se díky funkci Comfort Clean dají v převážné míře mýt celkem pohodlně v myčce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Způsob přípravy mléčné pěny nádoba na mléko
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele CVA7840 EDST nerez Cleansteel

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi