Miele CVA7440 EDST nerez


Vestavný kávovar, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 2300 ml, Odvápňovací systém, Samočistění, Přednastavené programy, Barva: nerez, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 47,5 cm. Více info


Cena 81 989 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavný chytrý kávovar Miele CVA7440 EDST disponuje patentovaným snímačem CupSensor pro perfektní požitek z kávy. AromaticSystemFresh - inovativní mlýnek vám umožní si při každém šálku vychutnat čerstvě namletou kávu. Jednoduché ovládání zajišťuje velký textový displej se senzorovým ovládáním. OneTouch for Two umožní přípravu 2 šálků kávy jedním dotykem a funkci konvice oceníte při přípravě většího množství kávy - dokáže připravit až 8 šálků najednou. Kávovar lze obsluhovat také pomocí aplikace v chytrém telefonu, která nabízí spoustu zajímavých funkcí, včetně objednání kávy online. Díky patentovanému snímači CupSensor rozpozná výšku šálku a nastaví vývod do správné polohy, takže vy se nemusíte o nic starat. Možnost nastavení až 10 osobních uživatelských profilů vám umožní ještě rychlejší a pohodlnější přípravu vašeho oblíbeného šálku kávy.

Miele CVA 7440

 • Velký textový displej se senzorovým ovládáním – DirectSensor
 • Perfektní umístění: díky patentovanému CupSensoru
 • Dvojnásobný požitek – perfektní pro dva: OneTouch for Two
 • Vždy čerstvě namletá káva – AromaticSystemFresh
 • Komfortní pohoštění: pro větší množství najednou – funkce konvice
 • 23 přednastavených nápojů
 • Uložení 10 uživatelských profilů
 • Objem zásobníku na vodu: 2,3 l
 • Barevné provedení: nerez CleanSteel

Požitek z kávy se systémem  

 • Opravdový chuťový zážitek

Vychutnejte si skvělou kávu díky prvotřídním kávovarům Miele. Díky AromaticSystemFresh se zrna pro každou kávu namelou zvlášť a poté se přímo spaří – pro intenzivní chuť. S CoffeeSelect máte k dispozici tři samostatné zásobníky na kávu – díky tomu si můžete připravit oblíbenou kávovou specialitu ze správného druhu kávy. Inteligentní spařovací technika se mimo jiné postará o plné rozvinutí vůně. A aby byla vaše soukromá chvilka s kávou dokonalá, vyvinulo Miele svou vlastní kávu – optimálně vyladěnou pro váš kávovar. Tak vznikne nezapomenutelný chuťový zážitek, který udělá dokonalou tečku za vaším ránem, polednem nebo také večerem. 

 • Jednoduchá manipulace

Intuitivní a komfortní: jediným dotykem můžete zcela snadno připravit perfektní kávu nebo čajovou specialitu. Inteligentní funkce jako CupSensor, OneTouch for Two nebo časovač zajišťují obzvláště pohodlnou manipulaci s vaším kávovarem Miele.

 

 • CupSensor* - Vždy ve správné poloze

Perfektně umístěn: CupSensor1 automaticky rozpozná výšku šálku nebo hrníčku a centrální trysky nastaví do správné polohy. CupSensor se může dostat do spodní polohy až na 4 cm a vysunout se nahoru až na 16,5 cm. Tak se zabrání postříkání okolí šálku a vejdou se sem i velké sklenice na latte macchiato. BrilliantLight zajistí díky decentnímu LED světlu optimální osvětlení a velmi pěkně prezentuje šálky.

*CupSensor Exclusiv bei Miele


Nádoba na mléko EasyClick 

 • Komfortní a inovativní: nádobu na mléko můžete zcela snadno umístit a odebrat na čelní straně. 

ComfortClean - Nejlepší mytí v myčce nádobí 

 • Pomocí ComfortClean zvládnete čištění hravě, protože téměř všechny komponenty kávovaru se dají pohodlně umýt v myčce nádobí. K tomu patří mimo jiné zásobník na vodu, odkapávací miska a zásobník na kávovou sedlinu. 

 • Funkce konvice - Komfortní pohoštění

Potřebujete kávu pro velkou sešlost? Váš kávovar Miele jediným dotykem připraví postupně až osm šálků kávy do připravené kávové konvičky. Také vodu na zalití čaje můžete připravit jednoduše pro celou konvici. Využijte k tomu praktickou izolační konvici z příslušenství Miele: káva nebo čaj tak zůstanou obzvlášť dlouho teplé.

 • Časovač - Vždy ve vhodnou dobu

Kdykoliv chcete: díky časovači můžete zapnutí a vypnutí kávovaru Miele naprogramovat podle přání. Tak se kávovar například přesně na snídani zapne a večer automaticky vypne. Také čas spuštění automatického propláchnutí a odvápnění lze nastavit individuálně – pro větší flexibilitu. K úspoře energie se může přístroj po delším nepoužívání automaticky vypnout.

Komfort při údržbě

 • Snadné čištění  

Čistota bez námahy: pomocí praktických funkcí vyčistíte kávovar Miele zcela pohodlně. Rozvody mléka a spařovací jednotka se díky AutoClean čistí automaticky, což šetří čas. Manuální odvápňování téměř odpadá, neboť se o něj postará funkce AutoDescale. Různé komponenty lze mýt díky Comfort Clean většinou zcela pohodlně v myčce nádobí. 

Požitek

 • AromaticSystemFresh - Vždy čerstvě namletá

Vychutnejte si ten rozdíl: pro každou kávu jsou kávová zrna čerstvě namleta v našem inovativním kuželovém mlýnku a poté přímo spařena, což je obzvláště šetrně k aroma. To se podaří díky novému umístění mlýnku přímo nad spařovací jednotkou. Výhoda: po mletí nezůstávají v mlýnku žádné zbytky kávy pro další přípravu, čímž není ovlivněna chuť jiné kávové speciality. Kuželový mlýnek je velmi tichý, takže si svou kávu můžete nerušeně užít.

 • Uživatelské profily/nastavení parametrů - Uložená nastavení – individuální požitek

Pro individuální požitek z kávy: abyste nemuseli pokaždé znovu zadávat nastavení pro váš oblíbený nápoj, můžete si jej uložit do uživatelských profilů. K dispozici je až deset variant. V uživatelském profilu jsou uloženy všechny parametry nápoje: druh kávových zrn, množství namletí, teplota a množství vody a příp. množství mléka a mléčné pěny. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Způsob přípravy mléčné pěny nádoba na mléko
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele CVA7440 EDST nerez

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi