Miele CVA7440 OBSW (černý)

 • Sleva

Vestavný kávovar, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Vestavěný displej, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 2300 ml, Odvápňovací systém, Samočistění, Přednastavené programy, Barva: černá, Výška: 45,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 47,5 cm. Více info


Cena 87 109 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 871 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný chytrý kávovar Miele CVA7440 OBSW disponuje patentovaným snímačem CupSensor pro perfektní požitek z kávy. AromaticSystemFresh - inovativní mlýnek vám umožní si vychutnat čerstvě namletou kávu při každém šálku. Jednoduché ovládání zajišťuje velký textový displej se senzorovým ovládáním. OneTouch for Two umožní přípravu 2 šálků kávy jedním dotykem a funkci konvice oceníte při přípravě většího množství kávy - dokáže připravit až 8 šálků najednou. Kávovar lze obsluhovat také pomocí chytrého telefonu s WiFiConn@ct, nebo si můžete kávu doobjednat online. Díky patentovanému snímači CupSensor rozpozná výšku šálku a nastaví vývod do správné polohy, takže vy se nemusíte o nic starat. Možnost nastavení až 10 osobních uživatelských profilů vám umožní ještě rychlejší a pohodlnější přípravu vaší oblíbené šálky kávy.

Miele CVA7440 OBSW vestavný kávovar

 • Velký textový displej se senzorovým ovládáním – DirectSensor
 • Perfektní umístění díky patentovanému CupSensoru
 • Dvojnásobný požitek – perfektní pro dva: OneTouch for Two
 • Vždy čerstvě namletá káva – AromaticSystemFresh
 • Komfortní pohoštění pro větší množství najednou – funkce konvice
 • 23 přednastavených nápojů
 • Uložení 10 uživatelských profilů
 • Objem zásobníku na vodu 2,3 l
 • Obsidiánově černé provedení

Požitek z kávy se systémem  

 • Opravdový chuťový zážitek

Vychutnejte si skvělou kávu díky prvotřídním kávovarům Miele. Díky AromaticSystemFresh se zrna pro každou kávu čerstvě namelou a poté se přímo spaří – pro intenzivní chuť. S CoffeeSelect máte k dispozici tři samostatné zásobníky na kávu – díky tomu si můžete připravit oblíbenou kávovou specialitu ze správného druhu kávy. Inteligentní spařovací technika se mimo jiné postará o plné rozvinutí vůně. A aby byla vaše soukromá chvilka s kávou dokonalá, vyvinulo Miele svou vlastní kávu – optimálně vyladěnou pro váš kávovar. Tak vznikne nezapomenutelný chuťový zážitek, který udělá dokonalou tečku za vaším ránem, polednem nebo také večerem. 

 • Jednoduchá manipulace

Intuitivní a komfortní - jediným dotykem můžete zcela snadno připravit perfektní kávu nebo čajovou specialitu. Inteligentní funkce jako CupSensor, OneTouch for Two nebo časovač zajišťují obzvláště pohodlnou manipulaci s vaším kávovarem Miele.

 

 • CupSensor* - vždy ve správné poloze

Perfektně umístěno - CupSensor1 automaticky rozpozná výšku šálku nebo hrníčku a centrální trysky nastaví do správné polohy. CupSensor se může dostat do spodní polohy až na 4 cm a vysunout se nahoru až na 16,5 cm. Tak se zabrání postříkání okolí šálku a mohou se zde pohodlně umístit i velké sklenice na latte macchiato. BrilliantLight zajistí díky decentnímu LED světlu optimální osvětlení a velmi pěkně prezentuje také vaše šálky.

*CupSensor Exclusiv by Miele


Nádoba na mléko EasyClick 

 • Komfortní a inovativní - nádobu na mléko můžete zcela snadno umístit a odebrat na čelní straně. 

ComfortClean - nejlepší mytí v myčce nádobí 

 • Pomocí ComfortClean se vám podaří čištění zcela jednoduše, neboť téměř všechny komponenty vašeho kávovaru můžete pohodlně umýt v myčce nádobí. K tomu patří mimo jiné zásobník na vodu, odkapávací miska a zásobník na kávovou sedlinu. To zajišťuje optimální hygienu a rozhodující měrou přispívá k zachování hodnoty vašeho přístroje. 

Komfort při obsluze

 • Jednoduchá manipulace 

Intuitivní a komfortní - jediným dotykem můžete zcela snadno připravit perfektní kávu nebo čajovou specialitu. Inteligentní funkce jako CupSensor, OneTouch for Two nebo časovač zajišťují obzvláště pohodlnou manipulaci s vaším kávovarem Miele.

 • Funkce konvice - komfortní pohoštění

Potřebujete kávu pro velkou sešlost? Váš kávovar Miele vám jediným dotykem připraví postupně až osm šálků kávy do připravené kávové konvičky. Také vodu na zalití čaje můžete připravit jednoduše v praktické izolační konvici (příslušenství Miele). Káva nebo čaj tak zůstanou obzvlášť dlouho teplé.

 • Časovač - vždy ve vhodnou dobu

Kdykoliv chcete - díky časovači můžete zapnutí a vypnutí kávovaru Miele naprogramovat podle přání. Tak se kávovar přesně na snídani zapne a večer automaticky vypne. Také čas spuštění automatického propláchnutí a odvápnění lze nastavit individuálně – pro větší flexibilitu. Pro úsporu energie se může přístroj po delší nečinnosti automaticky vypnout.

Komfort při údržbě

 • Snadné čištění  - pro více komfortu při čištění

Čistota bez námahy - pomocí praktických funkcí vyčistíte kávovar Miele zcela pohodlně. Rozvody mléka a spařovací jednotka se díky AutoClean čistí automaticky, což šetří čas a zajistí větší svobodu. Manuální odvápňování téměř odpadá, neboť se o něj postará funkce AutoDescale. Různé komponenty lze mýt (díky ComfortClean) zcela pohodlně v myčce nádobí. 

Požitek

 • AromaticSystemFresh - vždy čerstvě namletá

Vychutnejte si ten rozdíl - pro každou kávu jsou kávová zrna čerstvě namleta v našem inovativním kuželovém mlýnku a poté přímo spařena, což je obzvláště šetrně k aromatu. To se podaří díky novému umístění mlýnku přímo nad spařovací jednotkou. Výhoda: po mletí nezůstávají v mlýnku žádné zbytky kávy pro další přípravu, čímž není ovlivněna chuť jiné kávové speciality. Kuželový mlýnek je velmi tichý, takže si svou kávu můžete nerušeně užít.

 • Uživatelské profily/nastavení parametrů - uložená nastavení – individuální požitek

Pro individuální požitek z kávy - abyste nemuseli pokaždé znovu zadávat nastavení pro váš oblíbený nápoj, můžete si jej uložit do uživatelských profilů. K dispozici je až 10 nastavitelných profilů. V uživatelském profilu jsou uloženy všechny parametry pro vaše oblíbené nápoje: druh kávových zrn, množství namletí, teplota a množství vody a příp. množství mléka a mléčné pěny. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Způsob přípravy mléčné pěny nádoba na mléko
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele CVA7440 OBSW (černý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi