Midea

Celosvětově významný výrobce elektrospotřebičů

Společnost Midea patří k největším výrobcům domácích elektrospotřebičů na světě. Díky vlastním vývojovým centrům a vlastním továrnám nabízí lidem vysoce k valitní a technologicky vyspělé produkty, které lidem usnadňují i zpříjemňují každodenní život již více než 50 let. Výrobky Midea se prodávají takřka ve 200 zemích světa a všude tam se vyznačují kvalitou a  perfektním vzhledem.

Midea je světovou jedničkou ve výrobě klimatizací a dalších vzduchotechnických zařízení. Kromě toho však vyrábí i moderní ledničky, spolehlivé pračky a sušičky či špičkové myčky nádobí. V poslední době se přitom specializuje i na chytré spotřebiče, automatizaci a právě robotické vysavače.

Robotické vysavače Midea

Na českém a slovenském trhu momentálně najdete 4 modely robotických vysavačů Midea. Všechny se dají ovládat přes mobilní telefon nebo pomocí hlasu (Google, Alexa). Vysavače využívají na 3 desítky spolehlivých senzorů proti pádu i nárazu a umožňují nejen automatické vysávání, ale zároveň mají všechny modely možnost vytírání. Zároveň vyšší modely umožňují zákazníkovi vyšší úroveň vytírání za pomoci vysoko vi bračního mopu, který si hravě poradí s každým typem podlahy. Pokud už vás tak neustále se opakující domácí úklid unavuje, tyto spotřebiče jsou pro vás jako st vořené.

Díky laserové navigaci nové generace Navi Polaris 3.0 robotický vysavač Midea dokonale zmapuje váš domov a aplikace Vám umožní naplánovt úklid, zatímco odpočíváte na gauči, hrajete si s dětmi nebo se věnujete svým koníčkům i mimo domov. Robotické vysavače Midea za vás precizně uklidí celou vaši domácnost přesně podle vašich představ.

Pořízením robotického vysavače či jiného domácího spotřebiče značky Midea rozhodně nešlápnete vedle. Získáte s ním totiž další díl do skládačky svého vysněného domova.

Midea S8+ Midea S8+

Robotický vysavač Midea 8+ v černé barvě disponuje antibakteriálním vibračním mopem, samočistící nabíjecí stanicí, sterelizací vody pomocí elektrolýzou a mnoho další.

 

Midea M7 Pro Midea M7 Pro

Robotický vysavač s vibračním mopom Midea M7 Pro vám pomůže s uklízením domova. Vybavený je laserovou navigací Navi Polaris 3.0, detekcí koberců, Wifi ovládaním
a podporou hlasových asistentů.

 

Midea M7 Midea M7

Robotický vysavač s mopem Midea M7 vám pomůže s úklidem domova. Vybaven je laserovou navigací Navi Polaris 3.0, detekcí koberců, Wifi ovládáním a podporou hlasových asistentů.

 

MIDEA I5C Midea i5C

Robotický vysavač Midea i5C v černé barvě nabízí vysávání a mopování v jednom. Disponuje senzory proti pádu, navigací, Wifi ovládaním a podpora Google Assistant
a Amazon Alexa.

 

Midea robotické vysavače