Midea S8+ robotický vysavač


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 180 min., Typ navigace: Laser, Permanentní mapa úklidu, Mapování více podlaží, Automatická detekce povrchu, Automatické vysypání, Výška vysavače: 9,5 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Robotický vysavač Midea 8+ v černé barvě disponuje antibakteriálním vibračním mopem, samočisticí nabíjecí stanicí, sterilizací vody pomocí elektrolýzy a mnoha dalšími doplňky.

Midea S8+

Robotický vysavač Midea S8+ se stane vaším užitečným pomocníkem při úklidu domácnosti. Má praktickou výbavu, díky které bude váš domov čistý, a to téměř bez námahy. Předností vysavače je samočisticí nabíjecí stanice, která automaticky vysaje prach z nádoby vysavače do sáčku, jenž se nachází ve stanici.

Čistá podlaha díky antibakteriálnímu mopu

Díky tomuto vysavači vám opadá starost s mytím podlahy. Vysavač obdržel do své výbavy chytrý antibakteriální vibrační mop, který díky vibracím spolehlivě odstraňuje nečistoty z podlahy. Antibakteriální spočívá v tom, že se voda sterilizuje pomocí elektrolýzy.

Rozpozná koberec

Robotický vysavač si hravě poradí s koberci ve vaší domácnosti. Zvládne překonávat překážky až do výšky 20 mm. Praktická funkce detekce koberců po zaznamenání koberce automaticky zvýší výkon robotického vysavače pro co nejlepší vysávání koberce.

Laserová navigace

Vysavač využívá k orientaci vysoce přesnou laserovou navigaci Novi Polaris 3.0, díky které se u vás doma zorientuje. Pracuje na úrovni stálého mapování a přizpůsobení úklidu, a umožní nastavovat různé funkce jako zakázané zóny či virtuální stěny. Díky tomu dokážete správně nastavit, kam chcete aby robot šel a kam zase ne. Výhodou také je, že si můžete uložit do paměti 3 mapy úklidu.

Výkonný motor a dlouhý provoz

Spolehlivý výkon zajišťuje výkonný BLDC motor se sací sílou 4 000 Pa, kde si můžete vybrat ze tří úrovní výkonu. O dlouhý provoz se postará 5200mAh baterie, která umožní 140 minut nepřetržitého úklidu. Po skončení úklidového programu se automaticky vrací do své nabíjecí stanice.

Pohodlné ovládání na dálku

Robotický vysavač disponuje bezdrátovou technologií Wi-Fi, což vám umožní připojit jej ke svému chytrému telefonu nebo tabletu. Díky tomu jej můžete prostřednictvím aplikace snadno ovládat i na dálku. Potěší také ovládání pomocí hlasových pokynů - podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 180 min.
Automatická detekce povrchu Ano
Funkce dobít a pokračovat Ano
Automatické vysypání Ano
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Laser
Mapování více podlaží Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Midea S8+ robotický vysavač

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Libuše

7. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Paměť prostoru, který má uklidit
  • Informace prodejce, že to nebude fungovat bez internetu wi-fi a chytrého telefonu

Koupili jsme tento produkt pro skoro slepou kamarádku která nemá internet, Wi-Fi ani chytrý telefon a vysavač pracuje samostatně, vyprazdňuje se do zásobníku odpadu a my jen po pár týdnech ji vyměníme sáček.