Midea i5C robotický vysavač


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 120 min., Typ navigace: Gyroskop, Permanentní mapa úklidu, Mapování více podlaží, Automatická detekce povrchu, Výška vysavače: 9,5 cm. Více info


Cena 4 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Robotický vysavač Midea i5C v černé barvě nabízí vysávání a mopování v jednom. Disponuje senzory proti pádu, navigací, Wi-Fi ovládáním a podporou Google Assistant a Amazon Alexa.

Robotický vysavač a mop

Robotický vysavač Midea i5C vám pomůže při úklidu vaší domácnosti. Na výběr budete mít ze čtyř úklidových režimů, které se postarají o veškeré nečistoty ve vaší domácnosti. Nečistoty sbírá do nádoby na prach. Při režimu mopování využívá nádržku na vodu s elektrickým dávkováním, které nabízí až 3 stupně čerpání vody. Díky této výbavě si můžete užívat čistou domácnost bez námahy.

Dokonalá orientace

Pro lepší orientaci v prostoru obdržel vysavač do své výbavy pokročilou gyroskopickou navigaci Gyro 3.0, díky které si naplánuje trasu a vyčistí tak každý kout. K tomu mu také dopomáhá 29 senzorů, které jej chrání před různými kolizemi, ať už s nábytkem nebo jinými překážkami či před pádem ze schodů.

Dlouhý provoz a výkon

O spolehlivý výkon robotického vysavače se stará BLDC motor s vysokou sací silou až 4 000 Pa a třemi úrovněmi výkonu. Baterie s kapacitou 2 600 mAh zajistí dlouhý provoz, až 90 minut nepřetržitého úklidu což je cca asi 100 m² plochy. Výhodou je, že se po skončení úklidu sám vrátí do nabíjecí stanice, kde se dobije.

Pohodlné ovládání na dálku

Robotický vysavač disponuje bezdrátovou technologií Wi-Fi, což vám umožní připojit jej ke svému chytrému telefonu nebo tabletu. Díky tomu jej můžete snadno ovládat i na dálku, prostřednictvím aplikace. Potěší také ovládáním pomocí hlasových pokynů - podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 120 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Gyroskop
Mapování více podlaží Ano
Automatická detekce povrchu Ano
Funkce dobít a pokračovat Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Midea i5C robotický vysavač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi