Midea M7 robotický vysavač


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 140 min., Typ navigace: Laser, Permanentní mapa úklidu, Mapování více podlaží, Automatická detekce povrchu, Výška vysavače: 9,5 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Robotický vysavač s mopem Midea M7 vám pomůže s úklidem domova. Je vybaven laserovou navigací Navi Polaris 3.0, detekcí koberců, Wi-Fi ovládáním a podporou hlasových asistentů.

Uklidí za vás

Čistá domácnost bez námahy? S tím vám pomůže robotický vysavač Mieda M7. Dokáže sám zamést, vysát a dokonce i vytřít. K dispozici má 5 základních úklidových režimů, ze kterých si vyberete ten, který vám nejvíce vyhovuje. Speciální mop využívá oddělenou nádržku na vodu, s elektrickým dávkováním a 3 stupni čerpání vody.

Rozpozná koberec

Robotický vysavač si hravě poradí s koberci ve vaší domácnosti. Zvládne překonávat překážky až do výšky 20 mm. Praktická funkce detekce koberců, po zaznamenání koberce, automaticky zvýší výkon robotického vysavače, pro co nejlepší vysávání koberce.

Výkonný motor a dlouhý provoz

Spolehlivý výkon zajišťuje výkonný BLDC motor se sací sílou 4 000 Pa. Stačí si vybrat ze tří úrovní výkonu. O dlouhý provoz se postará 5200mAh baterie, která umožní 140 minut nepřetržitého úklidu. Po skončení úklidového programu se automaticky vrací do své nabíjecí stanice, kde získá novou energii. 

Laserová navigace

Robotický vysavač využívá k orientaci vysoce přesnou laserovou navigaci Novi Polaris 3.0, díky které se u vás doma zorientuje. Pracuje na úrovni stálého mapování a přizpůsobení úklidu, a umožní nastavovat různé funkce jako zakázané zóny či virtuální stěny. Díky tomu si dokážete nastavit a přizpůsobit cestu úklidu, tedy kam chcete aby robot šel a kam zase ne.

Pohodlné ovládání na dálku

Robotický vysavač disponuje bezdrátovou technologií Wi-Fi, což vám umožní připojit jej ke svému chytrému telefonu nebo tabletu. Díky tomu jej můžete snadno ovládat i na dálku, prostřednictvím aplikace. Potěší také ovládáním pomocí hlasových pokynů - podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 140 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Laser
Mapování více podlaží Ano
Automatická detekce povrchu Ano
Funkce dobít a pokračovat Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Midea M7 robotický vysavač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi