Kapslová káva a jiné nápoje Zobrazit popis

Udělat si skvělý nápoj vsunutím kapsle do kávovaru a stisknutím tlačítka? To je realita! Vyberte si ze široké nabídky kávy podle intenzity, způsobu pražení a velikosti výsledného nápoje nebo se podívejte na ostatní dobroty, které takto elegantně vykouzlíte.

Produkty

Kávové kapsle: Jednoduše k perfektnímu výsledku

Jednoduchá, ale s dokonalým výsledkem. Taková je příprava teplých nápojů z kapslí. Velký výběr kávy podle značky vašeho kávovaru, její intenzity, způsobu pražení nebo velikosti nápoje je tak nějak samozřejmý. Víte ale, že si stejně bez námahy připravíte i skvělé kakao nebo chai latte? Vyberte si z velké nabídky kapslí Dolce Gusto, kávových kapslí Nespresso, kapslí kompatibilních s kávovary Tassimo nebo Cafissimo kapslí

Kapsle nejen s kávou: Zkuste kakao nebo chai latte

Milovníci kávy budou dobře vědět, do čeho při výběru jdou. Pokud si ale brousíte zuby na něco jiného, zbystřete. Pokud máte rádi kakao, určitě pookřejete při zjištění, že si můžete Nescafé Dolce Gusto Nesquik jednoduše připravit z kapsle. Ještě víc to ale možná ocení vaše děti, a to nejen pro výslednou chuť, ale i pro nádhernou pěnu, již bude kakao na konci snadného a rychlého procesu přípravy mít. Takovou potěchu pro jazyk i oko ručně nevykouzlíte!

Jestli spíš než ke kakau tíhnete k čaji, možná je nejvyšší čas ochutnat ještě poměrně málo známý nápoj chai latte s exotickým původem. Díky kapslím Tassimo Jacobs Chai Latte si naplno vychutnáte luxusní souhru chutí černého čaje, orientálního koření a horkého mléka. Je to mnohem jednodušší než běžná příprava!

Alternativa ke kapslím? Mletá, zrnková nebo podová káva

Nepřišli jste kapslovým kávovarům na chuť a dáváte přednost klasice z automatického kávovaru? Vyberte si ze široké nabídky zrnkové kávy. Pro překapávače máme v nabídce tu nejlepší mletou kávu. Chytrou alternativou je takzvaná podová káva, která je jednotlivě porcovaná a neznečistí vám kuchyň kávovou sedlinou.