Hisense 65U6KQ


Televize, Smart, ULED obrazovka, Úhlopříčka: 164 cm, 4K Ultra HD, Mini LED, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 50/60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní Smart ULED televizor Hisense 65U6KQ nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčku 65" (164 cm), technologii Quantum Dot Colour, Mini LED s funkcí Full Array Local Dimming a operační systém VIDAA.

Mini-LED s Full Array Local Dimming

Technologie Mini-LED přináší na obrazovku ohromující detaily díky pokročilým LED diodám. Těsně seskupené LED diody pro neuvěřitelně přesné podsvícení a lepší kontrast. Navíc Mini-LED diody vyzařují světlo v linii, nikoliv v rozptýleném kuželu, což také zvyšuje přesnost. Využívají až 1 000 stmívacích zón pro lepší kontrast a ostrý, živý obraz.

Více než miliarda odstínů živých barev

Televizory s technologií Quantum Dot se mohou pochlubit jednou z nejúčinnějších technologií pro jasné a přesné barvy. Díky použití kvantových teček, které vyzařují extrémně přesné vlnové délky světla, vytváří technologie Quantum Dot Color možnost zobrazit miliardy nových odstínů při neuvěřitelně působivých úrovních jasu. To vše má za následek značný objem barev pro škálu barev, která hraničí s nemožným.

Inteligentní procesor pro každou scénu

Procesor Hi-View Engine je mozkem a hnací silou hladkého chodu televizoru. Výkonná neuronová síť důsledně optimalizuje obraz pro nejlepší audiovizuální zážitek tím, že analyzuje záznam v reálném čase a zároveň se stará o komplexní funkce, jako je 4K upscaling a vylepšení barev, takže i méně kvalitní video vypadá lépe než kdykoli předtím.

Filmmaker Mode

Vychutnejte si video tak, jak bylo zamýšleno, s režimem Hisense Filmmaker Mode. Upravte obraz do původního nastavení, abyste viděli detaily, jako je zvuk, poměr stran, barvy, počet snímků za sekundu a další, tak jak byly původně zamýšleny pro co nejautentičtější zobrazení díla vašeho oblíbeného filmaře před úpravou pro běžné sledování.

Režim AI Sports

Uvidíte každý detail trávníku, odhodlaný pohled hráčů a vzrušení všech na tribunách.

AI Sports Mode

Televizor Hisense TV se dokáže s pomocí umělé inteligence přizpůsobit jakékoli scéně nebo typu obsahu. Automatické vyhodnocování a optimalizace obrazu zajišťuje, že při hraní her, sledování sportovních přenosů nebo sledování filmů a seriálů budete mít vždy ten nejlepší zážitek.

VIDAA Smart OS

Snadný přístup k více než 150 televizním stanicím, kabelové a satelitní televizi, DTV nebo streamovanému obsahu na jednom místě. Přepínejte mezi veškerým oblíbeným obsahem snadno a rychle.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky ULED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Hisense 65U6KQ

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

1. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • krásný obraz
  • černá je téměř černou
  • odpovídající kvalita zvuku, ale klidně to mohlo být i lepší
  • jednoduchý OS VIDAA na obsluhu
  • cena v akci
  • všeobecná ignorace OS VIDAA poskytovatelů služeb, tady by měl výrobce bouchnout do stolu. Vyřešíte ale TV boxem

Za mě je to dobrá TV, již několikátý model od této značky. Přehledné ovládání (OS VIDAA), rychlé reakce na DO, ovládání zařízení připojených k TV přes DO TV. Kvalita obrazu je super, černá je téměř opravdová černá díky samostatným stmívatelným zónám, široké možnosti nastavení obrazu. Zvuk je odpovídající, mohl by však být lepší, ale kdo používá soundbar, nebo domácí kino, tak mu to bude fuk.<br /> <br /> Co mě štve, tak je to, že poskytovatelé služeb ignorují OS VIDAA a programování aplikací pro něj nedělají. Dělají to vědomě, možná úmyslně, jsou samé výmluvy. To ale není vada TV jako takové. Vyřešíte to prostě připojením další krabičky.