Hisense 55U6KQ


Televize, Smart, ULED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, Mini LED, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 50/60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní Smart ULED televizor Hisense 55U6KQ nabízí rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčku 55" (139 cm), technologii Quantum Dot Colour, Mini LED s funkcí Full Array Local Dimming a operační systém VIDAA.

Mini-LED s Full Array Local Dimming

Technologie Mini-LED přináší na obrazovku ohromující detaily díky pokročilým LED diodám. Těsně seskupené LED diody pro neuvěřitelně přesné podsvícení a lepší kontrast. Navíc Mini-LED diody vyzařují světlo v linii, nikoliv v rozptýleném kuželu, což také zvyšuje přesnost. Využívají až 1 000 stmívacích zón pro lepší kontrast a ostrý, živý obraz.

Více než miliarda odstínů živých barev

Televizory s technologií Quantum Dot se mohou pochlubit jednou z nejúčinnějších technologií pro jasné a přesné barvy. Díky použití kvantových teček, které vyzařují extrémně přesné vlnové délky světla, vytváří technologie Quantum Dot Color možnost zobrazit miliardy nových odstínů při neuvěřitelně působivých úrovních jasu. To vše má za následek značný objem barev pro škálu barev, která hraničí s nemožným.

Inteligentní procesor pro každou scénu

Procesor Hi-View Engine je mozkem a hnací silou hladkého chodu televizoru. Výkonná neuronová síť důsledně optimalizuje obraz pro nejlepší audiovizuální zážitek tím, že analyzuje záznam v reálném čase a zároveň se stará o komplexní funkce, jako je 4K upscaling a vylepšení barev, takže i méně kvalitní video vypadá lépe než kdykoli předtím.

Filmmaker Mode

Vychutnejte si video tak, jak bylo zamýšleno, s režimem Hisense Filmmaker Mode. Upravte obraz do původního nastavení, abyste viděli detaily, jako je zvuk, poměr stran, barvy, počet snímků za sekundu a další, tak jak byly původně zamýšleny pro co nejautentičtější zobrazení díla vašeho oblíbeného filmaře před úpravou pro běžné sledování.

Režim AI Sports

Uvidíte každý detail trávníku, odhodlaný pohled hráčů a vzrušení všech na tribunách.

AI Sports Mode

Televizor Hisense TV se dokáže s pomocí umělé inteligence přizpůsobit jakékoli scéně nebo typu obsahu. Automatické vyhodnocování a optimalizace obrazu zajišťuje, že při hraní her, sledování sportovních přenosů nebo sledování filmů a seriálů budete mít vždy ten nejlepší zážitek.

VIDAA Smart OS

Snadný přístup k více než 150 televizním stanicím, kabelové a satelitní televizi, DTV nebo streamovanému obsahu na jednom místě. Přepínejte mezi veškerým oblíbeným obsahem snadno a rychle.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky ULED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense 55U6KQ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi