Hisense 65A69K


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 165,1 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilní s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 13 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 135 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,3 / 5

84.4% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Smart TV Hisense 65A69K s úhlopříčkou 65" (165 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a operačním systémem VIDAA přinese do vaší domácnosti dokonale čistý obraz s úžasným kontrastem a barvami, který si jistě zamilujete.

Precizní rozlišení 4K

Sledujte své oblíbené pořady, ponořte se do nejnovějších filmů nebo si vychutnejte každý okamžik nejžhavějších her. Dopřejte si televizor Hisense 4K, se kterým budete přímo uprostřed dění.

Direct Full Array

Na rozdíl od běžných LED obrazovek s osvětlením na okrajích rozděluje technologie Direct Full Array světlo rovnoměrně po celé obrazovce, čímž zajišťuje rovnoměrnou a stabilní černou barvu.

Pixel Tuning

Funkce Pixel Tuning dynamicky vylepšuje obraz a poskytuje lepší detaily a bohatší vrstvy v tmavých i světlých odstínech.

Precision Colour

Díky pokročilým vestavěným algoritmům reprodukuje televizor přesnější a přirozenější barvy.

Dolby Vision HDR

Díky dekódování Dolby Vision, HDR10+ a HLG přináší tento televizor originální obsah s lepšími detaily stínů a jasnějšími světly, ať už chcete sledovat nejnovější obsah, nebo si jen vychutnat chvíle s oblíbenými pohlcujícími hrami.

AI Adaptive Depth

Dramatičtější zážitek ze sledování s dobře definovaným pocitem vzdálenosti. Díky funkci AI Adaptive Depth nyní uvidíte větrnou cestu, která vede na zasněženou horu s jasně definovanými hřebeny a vrcholy.

DTS Virtual:X

Zvuk se šíří z celého vašeho okolí, aniž byste potřebovali sadu více reproduktorů. Užijete si bohatší basy, všimnete si jasnějších dialogů a budete překvapeni, jak se změní váš zážitek při sledování filmů, poslechu hudby a hraní her.

VIDAA Smart OS

Snadný přístup k více než 150 televizním stanicím, kabelovým, satelitním, DTV nebo streamovacím službám na jednom místě. Snadno a rychle přepínejte mezi veškerým svým oblíbeným obsahem.

Game Mode Plus

Pro maximální výhru je tu Game Mode Plus, sada technologií - 60Hz VRR a ALLM pro plynulé hraní a nejlepší výsledky.

AI Sports Mode

Režim AI Sports Mode umožňuje dosáhnout nejlepší kvality obrazu a zvuku pro co nejplynulejší zážitek ze sledování. Pohlcující, obklopující zvuk posouvá zážitek ze sledování her na maximum. Vychutnejte si dokonalý zážitek přímo u vás doma.

Smooth Motion

Díky rychlé obnovovací frekvenci a intuitivnímu odstraňování šumu, které v případě potřeby rozjasní rychle se pohybující objekty a vloží přechodové záběry do oblíbeného obsahu, si můžete vychutnat akci, která bezchybně plyne od začátku do konce, aniž by vám unikl jediný detail.

AI Picture

Vezměte si domů virtuálního televizního technického experta v reálném čase a využijte svůj obsah na maximum.

Voice Remote

S hlasovým dálkovým ovladačem Hisense můžete ovládat televizor pouhým stisknutím tlačítka. Pomocí jediného jednoduchého zařízení můžete pozastavit, přehrávat, zastavit, přetáčet a přepínat mezi obsahem, komunikovat s oblíbenými virtuálními asistenty a mnoho dalšího.

Share to TV

Sdílejte video obsah z mobilního telefonu do televizoru a vychutnejte si více obsahu na velké obrazovce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

4,3 / 5

9 recenzí Hisense 65A69K

84.4% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

JAROSLAV

1. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Velikost,kvalita, zvuk, obraz, cena výkon poměr

Marie

10. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • jsem spokojená, televizor odpovídá tomu, co jsem od něj očekávala
 • zatím jsem žádnou nevýhodu nezjistila
 • nejsem zklamaná

Super televize za dobrou cenu.


Jan

29. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kvalitní zvuk na neprémiovku
 • Kvalitní obraz na klasickou LED TV
 • Snadné nastavení
 • eARC HDMI podpora soundbaru
 • Snadné spárování s telefonem
 • Pouze 3 HDMI porty
 • Zbytečně velký ovladač
 • VESA uchycení není výškově na středu TV
 • po bocích panelu jsou vidět světlejší místa, ale to je dáno typem obrazovky
 • při aktualizaci TV programů, se veškeré uspořádání programů smaže

Celkově hodnotím tento televizor jako výhodnou koupi v poměru cena/hodnota, kdy za cenu necelých 9000kč dostanete 165cm 4K televizor s velice solidním obrazem a zvukem, snadným uživatelským nastavením a dostatečným počtem připojitelných míst. V podstatě mi tam chybí ještě jeden HDMI vstup, protože jeden je vyčleněný pro eARC komunikaci soundbaru a pak bych potřeboval ještě 3, ale to to většině vadit nebude. Další věc co mě překvapila je velice snadné zrcadlení telefonu, žádný problém zde nebyl a během pár vteřin bylo vše spojené. Co mi vyloženě vadí je ten obrovský a zbytečně tlačítkově přeplácaný ovladač, proč proboha musím mít na ovladači 9 pevně nastavených streamovacích kanálů? Stačily by 3 programovatelná tlačítka a tam by si každý uložil to co preferuje a mohl by být ovladač poloviční, zároveň je škoda když jde o BT ovladač, že nemá remote-control jako třeba Samsung, to lze částečně vyřešit použitím telefonu, kde má Hisense pěknou aplikaci VIDAA. Ještě jedna věc ohledně zavěšení na stěnu, VESA montážní otvory pro držák jsou umístěné ve spodní části televize a ne uprostřed, takže já jsem musel držák převrtat o cca 25cm níž než když jsem měl starší televizi. První kus měl hned z výroby vadu, kde svítila jasným bílím světlem jedna dioda, vyřešeno reklamací na Hisense/Gorenie servisu, kdy TV odvezli, dali dobropis a nám vydali v Electro Worldu televizi novou. Ještě bych chtěl říci, že je minimálně u této televize nesmysl připlácet za službu nastavení obrazu, na té první jsme to měli zaplacené, na druhé ne a obraz jsem nechal v základním nastavení a rozdíl nepozoruji.


Míra

22. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nízká

Hodnota za peníze Průměrná


 • Zatím nic
 • Prosvítají diody na panelu s přes obrazovku tmave pruhy,řešíme reklamaci

Vyjádření ze strany elektro world,prosvětlující diody nejsou na závadu,koukat se na to moc neda