Hisense 58A69K


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 147,3 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: VIDAA, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilní s Amazon Alexa, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

88.6% Kvalita
Výborná

97.1% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Smart TV Hisense 58A69K s úhlopříčkou 58" (147 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a operačním systémem VIDAA přinese do vaší domácnosti dokonale čistý obraz s úžasným kontrastem a barvami, který si jistě zamilujete.

Precizní rozlišení 4K

Sledujte své oblíbené pořady, ponořte se do nejnovějších filmů nebo si vychutnejte každý okamžik nejžhavějších her. Dopřejte si televizor Hisense 4K, se kterým budete přímo uprostřed dění.

Direct Full Array

Na rozdíl od běžných LED obrazovek s osvětlením na okrajích rozděluje technologie Direct Full Array světlo rovnoměrně po celé obrazovce, čímž zajišťuje rovnoměrnou a stabilní černou barvu.

Pixel Tuning

Funkce Pixel Tuning dynamicky vylepšuje obraz a poskytuje lepší detaily a bohatší vrstvy v tmavých i světlých odstínech.

Precision Colour

Díky pokročilým vestavěným algoritmům reprodukuje televizor přesnější a přirozenější barvy.

Dolby Vision HDR

Díky dekódování Dolby Vision, HDR10+ a HLG přináší tento televizor originální obsah s lepšími detaily stínů a jasnějšími světly, ať už chcete sledovat nejnovější obsah, nebo si jen vychutnat chvíle s oblíbenými pohlcujícími hrami.

AI Adaptive Depth

Dramatičtější zážitek ze sledování s dobře definovaným pocitem vzdálenosti. Díky funkci AI Adaptive Depth nyní uvidíte větrnou cestu, která vede na zasněženou horu s jasně definovanými hřebeny a vrcholy.

DTS Virtual:X

Zvuk se šíří z celého vašeho okolí, aniž byste potřebovali sadu více reproduktorů. Užijete si bohatší basy, všimnete si jasnějších dialogů a budete překvapeni, jak se změní váš zážitek při sledování filmů, poslechu hudby a hraní her.

VIDAA Smart OS

Snadný přístup k více než 150 televizním stanicím, kabelovým, satelitním, DTV nebo streamovacím službám na jednom místě. Snadno a rychle přepínejte mezi veškerým svým oblíbeným obsahem.

Game Mode Plus

Pro maximální výhru je tu Game Mode Plus, sada technologií - 60Hz VRR a ALLM pro plynulé hraní a nejlepší výsledky.

AI Sports Mode

Režim AI Sports Mode umožňuje dosáhnout nejlepší kvality obrazu a zvuku pro co nejplynulejší zážitek ze sledování. Pohlcující, obklopující zvuk posouvá zážitek ze sledování her na maximum. Vychutnejte si dokonalý zážitek přímo u vás doma.

Smooth Motion

Díky rychlé obnovovací frekvenci a intuitivnímu odstraňování šumu, které v případě potřeby rozjasní rychle se pohybující objekty a vloží přechodové záběry do oblíbeného obsahu, si můžete vychutnat akci, která bezchybně plyne od začátku do konce, aniž by vám unikl jediný detail.

AI Picture

Vezměte si domů virtuálního televizního technického experta v reálném čase a využijte svůj obsah na maximum.

Voice Remote

S hlasovým dálkovým ovladačem Hisense můžete ovládat televizor pouhým stisknutím tlačítka. Pomocí jediného jednoduchého zařízení můžete pozastavit, přehrávat, zastavit, přetáčet a přepínat mezi obsahem, komunikovat s oblíbenými virtuálními asistenty a mnoho dalšího.

Share to TV

Sdílejte video obsah z mobilního telefonu do televizoru a vychutnejte si více obsahu na velké obrazovce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 58 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV VIDAA

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

8 recenzí Hisense 58A69K

88.6% Kvalita
Výborná

97.1% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Eliška

27. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíVeronika

19. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


zatím jen odzkoušeno, je to Vánoční dárek


Petr

14. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • CENA V POMĚRU ZA KVALITU
  • samolepky na panelu jsou opravdu velice špatný nápad od výrobce, jdou velice špatně odstranit a hrozí podření, to je jediné co vám zkazí radost :-(

kvalita za rozumnou cenu s dárkem navíc, super kup, ale kupte si větší, pokud máte prostor, televize se ,,zmenšila,, za pár dní :-) a příplatek za 168cm není zas tak hrozný


Juan

14. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Hodnota za peníze, nejlepší na trhu
  • Neumožňuje vám stahovat některé aplikace, tr. Spotify

Velikost obrazovky, syté barvy a prostorový zvuk z něj dělají velmi dobrou televizi