5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Akční RPG hra God of War pro herní konzoli PlayStation 4 vás přenese do říše severských bohů, kde se ocitá Kratos se svým synem Atreem. Temnější svět nabídne vlastní panteon bohů, monster a bytostí, se kterými se budete muset poprat. Hra kombinuje charakteristické prvky série, jako je brutální boj, s novým strhujícím příběhem. Hra je v anglickém jazyce s českými titulky.

God of War: strhující zápletka a spousta nestvůr

God of War patří mezi exkluzivní tituly společnosti PS, které si zahrajete pouze na herní konzoli PlayStation. Pokud patříte mezi fanoušky předchozích dílů God of War (první vyšel v roce 2005), určitě vaše srdce zaplesá. Nejedná se o přímé pokračování, ve hře ale narazíte na několik referencí na předchozí Kratova dobrodružství, která ve vás možná vyvolají nostalgické vzpomínky. Řecké bohy nicméně nahradil drsný sever. Na co dalšího se v God of War můžete těšit?

Nový příběh poloboha

Hlavním protagonistou God of War je Kratos, Sparťan a polobůh. Jeho otcem totiž není nikdo jiný než sám vládce bohů Zeus. Z Kratose se postupem času stal mocný válečník, který se často nebojí jít přes mrtvoly. Jeho cesta je spletitá a drsná, stejně jako Kratos sám. Dříve jste mohli sledovat Kratovu potyčku s řeckými bohy, nyní se v Kratově kůži vydáváte spolu se svým synem Atreem do severské země plné mýtických božstev a nestvůr.

V tomto krutém světě, kde na vás všude číhá nebezpečí, budete muset bojovat o přežití. V doprovodu svého potomka se pohybujete prakticky celou dobu a i díky tomu vás čeká silný emotivní příběh. Jako Kratos budete zároveň muset svého syna naučit odvaze a statečnosti, ale také mu zabránit, aby zopakoval krví poskvrněné omyly, kterých se v minulosti Kratos sám dopustil. Prožijte v jejich kůži strhující dobrodružství a poperte se se všemi nástrahami jako správný bojovník.

Čelte nástrahám Severu

Stejně jako v předchozích částech se bude i tentokrát hlavní hrdina potýkat s bohy a monstry. Sever je však mnohem děsivější místo, které se s nikým nemazlí, a proto vás bude stát mnoho sil probojovat se jeho krutou krajinou. Potkáte různé obludy, jako je Jörmungandr, obrovský mořský had, který je podle severské mytologie předzvěstí a strůjcem Ragnaröku neboli konce světa. Cestu vám zkříží i nemrtvá bytost Draug, ohnivý troll, nebo strašlivé zmrtvýchvstalé čarodějnice. Každý z nepřátel má jedinečné schopnosti, ale i slabosti, pomocí kterých je Kratos dokáže zničit.

Důležitou roli v God of War hraje i zmíněný Kratův syn Atreus. Ve hře ho postupně budete učit základům boje, což vám v bitvě častokrát může vytrhnout trn z paty. V souboji můžete díky chytře řešenému ovládání kontrolovat dvě postavy najednou a zvýšit své šance na úspěch.

Hru si zahrajete i ve 4K a pokud chcete z grafiky vymáčknout opravdu nejvíc, zahrajte si ji na PlayStation 4 Pro. Budete si tak moci užít veškeré propracované detaily a strhující atmosféru. Hra je v angličtině, doprovází ji ale oficiální české titulky, takže si můžete být jisti, že vám ani z příběhu nic neunikne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze God of War - PS4

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

21. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena
  • Příběh
  • Grafika
  • Stylizace
  • Česká lokalizace
  • Žrout času :D

Vynikající hra. již dlouho jsem se takto nebavil. Je to příjemná a oddychová hra, která ale není nikterak jednoduchá. Občas se člověk i celkem zapotí. Již se nemohu dočkat na pokračování.


Stanislav

6. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Super hra


Martina

21. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • cena

fajn hra


Vera

13. 9. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • 1.super