PlayStation 4 Pro Zobrazit popis

Sony PlayStation 4 Pro nabízí nejen elegantní design, ale také ohromující výkon, který umožňuje hraní ve 4K rozlišení s podporou HDR. Podporuje také virtuální realitu a streamovací služby jako Netflix, Spotify či HBO GO. PS4 Pro tak představuje zábavu pro náruživé hráče i celou rodinu.

Produkty

Sony PlayStation 4 Pro je nejvýkonnější verzí konzole PS4. Vyšla v listopadu 2016, měsíc po kompaktnější a levnější PlayStation 4 Slim. Stojí vyšší výkon za to?

Playstation 4 Pro - (nejen) pro milovníky perfektní grafiky

Největším plusem PlayStation 4 Pro je dvojnásobný výkon grafického čipu. PS4 Pro stejně jako verze Slim podporuje HDR, dynamický kontrast, který zásadním způsobem zlepšuje podání barev. Novinkou je ale podpora 4K rozlišení. Pokud máte doma 4K televizi, můžete si ve hrách užít až 4× ostřejší a detailnější obraz než u Full HD.

Sony PlayStation 4 Pro je ideální, pokud toužíte po zážitcích ve virtuální realitě. Vyšší grafický výkon je znát i ve VR. Hry mají ostřejší a jasnější detaily než na ostatních verzích konzole. PlayStation 4 Pro je sice dražší než verze Slim, ale jeho cena je stále výrazně nižší než u notebooků a počítačů, které umožňují hraní ve virtuální realitě.

Exkluzivní hry pro Playstation 4 Pro

To, co opravdu odlišuje PlayStation 4 Pro od PC a dalších konzolí, jsou exkluzivní herní tituly. Naleznete jich tu celé desítky. Mezi nejlepší PlayStation 4 hry patří dobrodružná akce Uncharted 4, mix hry a filmu Detroit: Become Human, superhrdinská akce Spider-Man nebo třeba drsný nářez God of War

Jak vybrat Sony PlayStation 4 Pro? 

Na rozdíl od verze Slim mají všechny PS4 Pro interní paměť 1 TB. Na výběr buď samotná konzole v bílém nebo černém provedení, nebo různé edice, kde je ke konzoli přibalena jedna nebo více her.