Duux Whisper Ultimate Black


Stojanový ventilátor, Výkon ventilátoru: 26 W, Maximální hlučnost: 50 dB, Průměr ventilátoru: 340 mm, Počet rychlostí: 30, Rozsah oscilace: 105°, Automatické otáčení, Dálkové ovládání, Barva: černá. Více info

Barva


Cena 5 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 53 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stojanový ventilátor Duux Whisper Ultimate v černém provedení s chytrým ovládáním, nastavitelnou výškou a 30 rychlostmi promění každou místnost v příjemnou chladnou oázu.

Chytrý stojanový ventilátor Duux Whisper Ultimate Black

  • Výškově nastavitelný
  • Ovládání pomocí dálkového ovladače, aplikace nebo hlasem
  • Nastavitelná teplota
  • 30 rychlostí
  • 3 režimy
  • Časovač: 1-12 hodin
  • Noční režim
  • Tichý provoz: 13-50 dB
  • Horizontální oscilace: 90°
  • Vertikální oscilace: 105°

Výkonný a přitom tichý

Duux Whisper Ultimate je neuvěřitelně všestranný, energeticky účinný a výkonný ventilátor, který lze nastavit na ideální teplotu a nabízí extrémně tichý provoz.

Praktický design

Ventilátor Whisper Flex Ultimate má elegantní, minimalistický design s matnou povrchovou úpravou. Díky štíhlému tělu a mimořádné výšce zajišťuje lepší dosah (například nad vysoké postele), pokud si chcete z ložnice udělat chladivou oázu. Dálkové ovládání lze uložit do slotů na přední a zadní straně.

30 rychlostí

Díky dvěma lopatkám ventilátoru má tento energeticky úsporný přístroj dosah větru nejméně 17 metrů a ochladí i ty největší místnosti. 30 rychlostí lze nastavit podle vašich potřeb. Nebo zvolte automatický režim. Pomocí senzoru zvolíte ideální teplotu. Rychlost větru se automaticky přizpůsobí, zatímco ventilátor bude i nadále pracovat tiše, s hlučností pouhých 13 dB.

Simulace větru

Ventilátor se otáčí nejen horizontálně a vertikálně, ale také v kombinaci obou, přičemž si můžete vybrat ze 3 režimů. V režimu přirozeného větru je simulován skutečný vítr, který se střídá od mírného po silný. Můžete také nastavit časovač automatického vypnutí v rozsahu 0 až 12 hodin. Noční režim automaticky ztlumí obrazovku, takže vás nebude rušit během spánku.

Inteligentní ovládání

Whisper Flex Ultimate má intuitivní ovládání, včetně dotykového tlačítka zapnutí/vypnutí, otočného ovladače s LED displejem a odnímatelného dálkového ovladače. Pro ještě větší pohodlí ji můžete ovládat prostřednictvím aplikace nebo pomocí hlasových asistentů, jako jsou Amazon Alexa a Google Assistant. Můžete tak udržovat své prostředí příjemně chladné, než se vrátíte domů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 50 db
Dálkové ovládání Ano
Průměr ventilátoru 340 mm
Maximální výkon 26 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Duux Whisper Ultimate Black

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi