Concept RK3170


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2200 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí, Nastavitelná teplota, Podsvícení, Uchování teploty. Více info

Barva


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

11×

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Varná konvice Concept RK3170 s možností navolení teploty 70 °C, 80 °C, 90 °C a 100 °C, což využijete zejména při vaření kvalitního zeleného, bílého čaje a kávy. Konvice má vynikající funkci KeepWarm, která vám udrží vodu v požadované teplotě. Mezi ochrannými funkcemi najdete ochranu proti přehřátí, proti ohřevu na sucho a automatické vypnutí. Objem konvice je 1,8 litru. Součástí konvice je samostatná 360 ° otočná základna. Ploché dno konvice je z nerezové oceli. Konvici nechybí ani vyjímatelný filtr, který lze umývat. Příkon 1850 - 2200 Wattů. Barva: nerez / bílá

Concept RK3170

Rychlovarná konvice Concept RK3170 je dokonalým spojením elegantního lesklého nerezu a čistě bílého povrchu Cool Touch v inovativním designu. Díky tomuto elegantnímu povrchu máte jistotu, že se o povrch konvice nepopálíte. Navíc díky objemu 1,7 l můžete pohodlně uvařit kávu i pro více hostů najednou.

Termoregulace

Jednou z hlavních výhod konvice Concept RK3161 je funkce regulace teploty: můžete si vybrat 70 ° C, 80 ° C, 90 ° C nebo 100 ° C. Jednoduše si vychutnejte dokonalý nápoj. Konvice je také vybavena funkcí KEEP WARM - udržování teploty. Horká voda bude pro vás připravena kdykoliv.

360 ° kruhová základna

Manipulace s varnou konvicí bude opravdu jednoduchá. Je vybavena kruhovou základnou a skrytou topnou spirálou. Tím je zajištěna delší trvanlivost tělesa, protože je chráněno před vodním kamenem. Navíc značkový britský konektor Strix navíc prodlouží životnost konvice díky kvalitě použitých materiálů. Tvar podstavce Vám umožní uschování přívodního kabelu.

Bezpečnost

Konvice je vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten Vám zaručí, že se konvice po dovaření vody sama vypne. Zapomněli jste nalít vodu do konvice? Žádný problém, konvice se vypne a po vychladnutí ji můžete znovu použít. Pokud vezmete konvici z podstavce a vrátíte ji zpět, tak se již sama nezapne. Široké tělo konvice umožňuje její snadné čištění, i sítko proti vodnímu kameni lze snadno vyjmout a umýt.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ano
Příkon 2200 W
Nastavitelná teplota Ano
Objem 1700 ml

Hodnocení

4,7 / 5

11 recenzí Concept RK3170

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

6. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoAnna

21. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Perfektní, skvělý design,voda je rychle uvařená d
  • Dlouho blikající světla na panelu,občas vypadne sítko

Doporučiji


Libuše

10. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • S varnou konvicí Concept jsme velmi spokojeni .

Splňuje vše, co jsme očekávali. Konvice je lehká a má nastavitelnou teplotu.


Kateřina

4. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Pěkný design, praktická
  • Dlouho trvá, než se konvice sama vypne.

Celkově jsem s konvicí spokojena, jen vytváří hodně páry nad kuchyňskou linkou, a to právě z důvodu, že se vypíná až s notnou prodlevou.