Bosch SMI6TCS00E


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída A, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 54 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57,3 cm. Více info


Cena 28 289 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 283 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Bosch SMI6TCS00E na jeden mycí cyklus umyje 14 jídelních sad nádobí. Na výběr budete mít ze 6 přednastavených programů a 4 funkcí. Disponuje dávkovacím asistentem, systémem sušení Zeolith, EfficientDry, Aqua senzorem a jiné. Maximální hladina hluku dosahuje 44 dB.

Flexibilní skladování nádobí

Zásuvka VarioDrawer je další úložná úroveň v horní části myčky. Je to ideální místo pro příbory a drobné kuchyňské náčiní, jako jsou naběračky nebo metličky, a vejdou se do něj i šálky na espresso. Tento systém usnadňuje vkládání myčky a ponechává více místa v dolním koši. Zásuvka VarioDrawer, která nahrazuje koš na příbory ve spodním koši, vytváří kapacitu až pro 14 standardních sad nádobí v myčkách o průměru 60 cm a 10 standardních sad nádobí v myčkách o průměru 45 cm. Díky tomu může myčka nádobí vkládat nádobí flexibilněji a pohodlněji.

Tichý provoz

Nikdo nemá rád hlučné a rušivé prostředí. Pokud tedy toužíte žít v klidném a tichém prostředí, je tato myčka tou správnou volbou. Pracuje v extrémně tichém režimu, takže si jí v kuchyni ani nevšimnete.

Tichý program

Tichý program spustí myčku tiše. Její automatická aktivace sníží hlučnost myčky na minimum. Toho lze dosáhnout pomocí speciálně upraveného programu Eco 50 °C, sníženého tlaku postřiku a prodloužené fáze čištění.

Programy

  • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený

  • Výchozí oblíbený program: Předpírka

  • 4 speciální funkce: dálkový start, extra sušení, poloviční náplň, SpeedPerfect+

  • Program péče o myčky nádobí: Machine Care

  • Silence on Demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SMI6TCS00E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi