Bosch

Jsem pračka Bosch Jsem pračka Bosch

Vodou, ani pracím prostředkem neplýtvám.

Díky automatickému dávkování pracích prostředků i-DOS, inteligentní aplikaci Home Connect, extrémně tichému a spolehlivému motoru s 10letou zárukou a množství dalších užitečných technologií zaručím vašemu prádlu tu nejkvalitnější péči.

Jsem sušička Bosch Jsem sušička Bosch

Energií, ani časem neplýtvám.

Prádlo vysuším šetrně a přesně podle vašich představ a umím odstranit i alergeny. Díky revoluční samočistící technologii AutoClean se automaticky udržuji v kondici a to s konstantně nízkou spotřebou energie. Šetřím váš čas i peněženku.

Jsem myčka Bosch Jsem myčka Bosch

Časem, ani vodou neplýtvám.

Mám program na každý druh nádobí, variabilní vnitřní prostor, unikátní technologii sušení Zeolith®, jednoduché ovládání přes aplikaci Home Connect a spolehlivou ochranu AquaStop. Hygienicky čisté a perfektně suché nádobí okamžitě po umytí a několik hodin volna v průběhu týdne pro vás.

Jsem chladnička Bosch Jsem chladnička Bosch

Jídlem, ani místem neplýtvám.

Díky technologiím, jako jsou No Frost, Perfect Fit či VitaFresh, ušetřím váš čas i místo v domácnosti a vaše potraviny udržím déle čerstvé a plné vitamínů. Přizpůsobím se vašemu životnímu stylu a vejdu se přesně tam, kde mě potřebujete mít.

Jsem trouba Bosch Jsem trouba Bosch

Jídlem ani časem neplýtvám.

Senzor PerfectBake, teplotní sonda PerfectRoast, doplňková funkce páry, čištění pyrolýzou, nebo automatické programy AutoPilot. To jsou jen některé lahůdky mého menu, které vám jednoduše a rychle zaručí perfektní výsledky.

Jsem mikrovlnka Bosch Jsem mikrovlnka Bosch

Pro gurmány, kteří mají naspěch.

Jsem ideální volbou, pokud se věci musí dít rychle. Když si potřebujete ohřát šálek čaje, upéct pizzu s funkcí grilování nebo rozmrazit zamražené potraviny. Ušetřím vám mnoho času při přípravě jídla.

jsem varná deska Bosch Jsem varná deska Bosch

Pro vaření s nejvyšším pohodlím.

Poskytuji širokou škálu funkcí a možností, které vám pomohou vařit nebo smažit přesně tak, jak by se to mělo dělat. Například FryingSensor Plus pohlídá steak, zatímco si vybíráte vhodné víno.

Jsem odsavač Bosch Jsem odsavač Bosch

Svěží vánek do vaší kuchyně.

Jsem obzvlášť výkonný, abyste měli jistotu, že při vaření ucítíte jen to, co chcete. Zároveň jsem tak tichý, že o mně nebudete vědět, protože můj PerfectAir senzor automaticky hlídá ideální nastavení pro maximální výkon a minimální hlučnost.

Domácnost bez plýtvání Domácnost bez plýtvání

Užijte si čerstvé jídlo každý den.

Ruční ponorný mixér, šlehač nebo stolní mixér s vakuovým úložným systémem.

Uchovejte potraviny déle čerstvé s vakuovým úložným systémem.

Potřebujete univerzálního pomocníka na každodenní vaření? Potřebujete univerzálního pomocníka na každodenní vaření?

Jakýkoliv pokrm, který toužíte ochutnat, můžete teď připravit doma.

Mlýnek na maso je perfektní nejenom na mletí masa a ryb, ale díky široké nabídce příslušenství také například na sekání zeleniny.

Výkonný motor zaručuje perfektní výsledky. Díky kompaktní velikosti najdete místo na masomlýnek Bosch doslova v jakékoliv kuchyni a uložit ho můžete velmi jednoduše, dokonce i ve velmi malém prostoru.

 

Kapslové kávovary Bosch Tassimo Kapslové kávovary Bosch Tassimo

Vaší chuti na míru.

Perfektní kvalita nápojů díky patentované technologii čárových kódu INTELLIBREW™. Jednoduše přečte konkrétní čárový kód a připraví dokonale lahodný nápoj.

Budoucnost vysávání je bez kabelu Budoucnost vysávání je bez kabelu

Vysavače, které neznají hranice.

Dobře ovladatelné, flexibilní a vždy po ruce. Tyčové aku vysavače Bosch jsou zárukou maximálního pohodlí při úklidu na jakémkoli místě, dokonce i tam, kde není zástrčka.

Inteligentní domácnost bez plýtvání