Bosch SKS51E32EU


Stolní myčka nádobí, Energetická třída F, Kapacita 6 sad nádobí, Spotřeba energie: 61 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 49 dB, Spotřeba vody 8 na mycí cyklus, Počet programů: 5, Výška: 45 cm, Šířka: 55,1 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní stolní myčka nádobí Bosch SKS51E32EU nabízí 5 mycích programů, které si nastavíte pomocí otočného voliče s integrovaným "Start" tlačítkem. Spotřeba vody na jeden cyklus dosahuje 8 litrů u programu Eco 50 °C. Kapacita myčky je 6 sad nádobí. Maximální hlučnost myčky Bosch SKS51E32EU dosahuje 49 dB. K dispozici má i praktický ukazatel nedostatku soli a leštidla.

Kompaktní myčka nádobí vám umyje najednou 6 jídelních souprav

Praktická a kompaktní myčku ideální pro malé domácnosti, kde není možné umístit klasickou myčku. Také ji můžete umístit v malých bytech nebo v kanceláři. Díky výšce 45 cm je možné ji jednoduše umístit do vestavěné kuchyně pod jiný vestavný spotřebič, ale i jako volně stojící, umístěnou na kuchyňskou linku. Její kapacita je 6 sad nádobí.

Nabízí:

  • 5 programů: intenzivní 70 °C, normální 65 °C, eco 50 °C, sklo 40 °C, rychlý 45 °C
  • 1 speciální funkce: Extra Dry
  • 5 mycích teplot

Možnost vestavby nebo položení na kuchyňskou linku

Kompaktní myčka nádobí je ideálním řešením pro menší domácnost, která má nedostatek pracovního místa a není v ní místo pro umístění klasické myčky. Umístit ji je možné díky její výšce 45 cm jako volně stojící spotřebič na kuchyňskou linku nebo jako vestavěný spotřebič.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet programů 5
Odložený start Ne
Počet souprav nádobí 6
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch SKS51E32EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno