Bosch MFQ40303

12× Zobrazit

  • Sleva 36 %

Hmotnost: 1100 g, Počet rychlostí: 5, Příkon: 500 W, Pulzní spínač: Ano, Šlehání: Ano, Hnětení: Ano, Nádoba součástí: Ne


Cena 999 Kč

Sleva 36 % z doporučené ceny výrobcem: 1 550 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 9,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

4,8 / 5

13×

91.4% Kvalita
Výborná

77.5% Hodnota za peníze
Dobrá

12 nákup

Zobrazit 13 recenzí

Popis produktu

Červený ruční šlehač BOSCH MFQ40303 je praktický pomocník do každé kuchyně. Díky mixéru rychle a důkladně vypracujete křehké, jakož i kynuté těsto nebo lahodné krémy. Spotřebič je vybaven šlehacími metlami, které jsou vybaveny speciálními kuličkami Fine Cream. Díky tomu je křehké těsto a krém ještě lépe zpracované. Na kynuté těsto jsou vhodné nerezové hnětací háky. Motor má výkon 500 W. Při práci máte k dispozici 5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček. Kromě toho si můžete zvolit i momentový a turbo stupeň. Tento model se vyznačuje tichým provozem.

Praktický pomocník

Červený ruční šlehač BOSCH MFQ40303 je skvělým a praktickým pomocníkem do kuchyně. Využít ho můžete při přípravě moučníků, lahodných krémů či vynikajících pomazánek. Tyto skvělé pokrmy připravíte pomocí šlehacích metel a hnětacích háků, které jsou dodávány ke spotřebiči jako příslušenství.

&praktický pomocník - BOSCH MFQ40303

FineCream

Spotřebič nabízí šlehací metly, které jsou vybaveny speciálními kuličkami Fine Cream, díky kterým jsou dosaženy optimálnější výsledky při zpracování jemného, křehkého těsta, jako je např. piškotové těsto apod.

Hnětací háky

Ruční mixér BOSCH MFQ40303 nabízí i hnětací háky, které jsou vyrobeny z nerezu a jsou vhodné na těžší, hutnější těsto, např. těsto na kynuté buchty. Díky těmto hákům bude těsto důkladně promíchané a koláče se jistě podaří.

Ergonomie

Spotřebič se vyznačuje ergonomickým designem. Proto se dobře drží a obsluha spotřebiče je velmi pohodlná.

Ovládání

Ovládání spotřebiče je intuitivní a velmi jednoduché. Po ukončení hnětení či šlehání metličky uvolníte ze šlehače jen pouhým stisknutím tlačítka umístěného na rukojeti.

Ovládanie - BOSCH MFQ40303

Motor

Výkonný motor má sílu 500 W. Spotřebič se vyznačuje tichým provozem. Při práci máte na výběr 5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček. Kromě toho si můžete zvolit i momentový a turbo stupeň. Závisí na připravovaném pokrmu, jakou rychlost zvolíte.

Uskladnění

Ruční mixér BOSCH MFQ40303 nezabere mnoho místa. Uskladníte ho i na malém místě a máte možnost navinout kabel pomocí klipu na kabel, a proto spotřebič při skladování zabere méně místa. K tomuto spotřebiči se dá ještě zvlášť dokoupit mixovací noha, která se používá např. při přípravě majonézy nebo omáček.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 1100 g
Počet rychlostí 5
Příkon 500 W
Pulzní spínač Ano
Šlehání Ano
Hnětení Ano
Nádoba součástí Ne

Hodnocení

4,8 / 5

13 recenzí Bosch MFQ40303

91.4% Kvalita
Výborná

77.5% Hodnota za peníze
Dobrá

YVONA

8. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vysoký výkon, krásný desig.
  • Jde postavit, aniž by i s metlami padal.

Prostě Bosch!


Milan

5. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • funkčnost
  • zatím nic

splňuje požadované vlastnosti


Jan

15. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • kompatibilita se starším příslušenstvím
  • design
  • výdrž

Velice pěkný a užitečný pomocník do kuchyně. Mám již druhý a jsem velice spokojen. jde připojit i příslušenství z tyčového mixéru stejné značky


Alena

30. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Nízká


  • Všechno
  • O žádné nevím