Bosch MFQ40303

1 390 Kč ? Ušetříte 36 % 890 Kč

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 89,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Červený ruční šlehač BOSCH MFQ40303 je praktický pomocník do každé kuchyně. Díky mixéru rychle a důkladně vypracujete křehké, jakož i kynuté těsto nebo lahodné krémy. Spotřebič je vybaven šlehacími metlami, které jsou vybaveny speciálními kuličkami Fine Cream. Díky tomu je křehké těsto a krém ještě lépe zpracované. Na kynuté těsto jsou vhodné nerezové hnětací háky. Motor má výkon 500 W. Při práci máte k dispozici 5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček. Kromě toho si můžete zvolit i momentový a turbo stupeň. Tento model se vyznačuje tichým provozem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 36 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Praktický pomocník

Červený ruční šlehač BOSCH MFQ40303 je skvělým a praktickým pomocníkem do kuchyně. Využít ho můžete při přípravě moučníků, lahodných krémů či vynikajících pomazánek. Tyto skvělé pokrmy připravíte pomocí šlehacích metel a hnětacích háků, které jsou dodávány ke spotřebiči jako příslušenství.

&praktický pomocník - BOSCH MFQ40303

FineCream

Spotřebič nabízí šlehací metly, které jsou vybaveny speciálními kuličkami Fine Cream, díky kterým jsou dosaženy optimálnější výsledky při zpracování jemného, křehkého těsta, jako je např. piškotové těsto apod.

Hnětací háky

Ruční mixér BOSCH MFQ40303 nabízí i hnětací háky, které jsou vyrobeny z nerezu a jsou vhodné na těžší, hutnější těsto, např. těsto na kynuté buchty. Díky těmto hákům bude těsto důkladně promíchané a koláče se jistě podaří.

Ergonomie

Spotřebič se vyznačuje ergonomickým designem. Proto se dobře drží a obsluha spotřebiče je velmi pohodlná.

Ovládání

Ovládání spotřebiče je intuitivní a velmi jednoduché. Po ukončení hnětení či šlehání metličky uvolníte ze šlehače jen pouhým stisknutím tlačítka umístěného na rukojeti.

Ovládanie - BOSCH MFQ40303

Motor

Výkonný motor má sílu 500 W. Spotřebič se vyznačuje tichým provozem. Při práci máte na výběr 5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček. Kromě toho si můžete zvolit i momentový a turbo stupeň. Závisí na připravovaném pokrmu, jakou rychlost zvolíte.

Uskladnění

Ruční mixér BOSCH MFQ40303 nezabere mnoho místa. Uskladníte ho i na malém místě a máte možnost navinout kabel pomocí klipu na kabel, a proto spotřebič při skladování zabere méně místa. K tomuto spotřebiči se dá ještě zvlášť dokoupit mixovací noha, která se používá např. při přípravě majonézy nebo omáček.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet rychlostí 5
  • Příkon 500 W
  • Pulzní spínač Ano
  • Nádoba součástí Ne

Další vlastnosti

Značka: Bosch
Počet rychlostí: 5
Pulzní spínač: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šířka: 200 mm
Výška: 142 mm
Hmotnost: 1100 g
Hloubka: 75 mm

Energetické údaje

Příkon: 500 W

Funkce

Šlehání: Ano
Hnětení: Ano

Obsah balení

Nádoba součástí: Ne

Všechny parametry

Recenze Bosch MFQ40303

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch MFQ40303