Bosch KGN36VICT


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 218 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 159 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 186 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN36VICT v nerezovém provedení disponuje kapacitou 218 l v chladicí části a 103 l v mrazicí zóně. Ve výbavě naleznete technologii NoFrost, systém MultiAirFlow, PerfectFit panty, LED osvětlení, zásuvky VitaFresh a funkci Super Chlazení. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 14 hodin. Maximální dosahovaná hlučnost dosahuje 35 dB.

Bosch KGN36VICT

Kombinovaná chladnička Bosch KGN36VICT řady 4 je volně stojící spotřebič z nerezové oceli, který dokonale zapadne do interiéru každé kuchyně. S celkovým objemem 321 litrů poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Výhodou je praktická technologie a funkce, které se spolehlivě postarají o správné skladování.

  • NoForst
  • VitaFresh XXL
  • PerfectFit
  • Inteligentní technologie měniče

Chladicí část

Chladnička s objemem 218 litrů nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. K vybavení patří 2 skleněné police z bezpečnostního skla, držák na lahve, 3 dveřní přihrádky pro skladování drobných potravin a zásuvky VitaFresh.

Mrazicí oddíl

Spodní mraznička má objem 103 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 průhledné plastové zásuvky , takže máte vždy přehled o obsahu mrazničky. Zmrazí 9,5 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu až 14 hodin .

Žádný mráz

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Systém čerstvosti

Potraviny můžete také skladovat v plastových zásuvkách Freshness System v blízkosti zóny 0 °C: 1 zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů, a 1 zásuvka VitaFresh 0 °C s regulací teploty, která uchová ryby a maso déle čerstvé.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá udržet uložené potraviny déle čerstvé.

Perfect Fit - flexibilní možnost instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Senzory FreshSense

Speciální senzory FreshSense jsou umístěny uvnitř jednodveřové chladničky a starají se o optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě sledování teploty v chladničce sledují také teplotu okolí. Pokud dojde k výkyvům, senzory upraví teplotu tak, aby si jídlo udrželo požadovanou teplotu.

Osvětlení LED

Díky pokročilému LED osvětlení, které kombinovaná chladnička využívá, budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění. Světla LED mají mimo jiné mnohem nižší spotřebu energie než běžné žárovky. Kromě toho nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN36VICT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi