Xiaomi Smart Band 8 Pro šedý


Fitness náramek, Amoled displej, Počet dní výdrže baterie: 14, Bluetooth, GPS, Vodovzdornost: vodotěsný, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 16 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 Pro s šedým řemínkem má 1,74" AMOLED displej, voděodolnost 5 ATM, 14denní výdrž baterie, rychloupínací mechanismus a mnoho funkcí pro sledování vašeho zdraví nebo sportovních výkonů.

1,74" obdélníkový AMOLED displej

Xiaomi Smart Band 8 Pro je chytrý fitness náramek, který kombinuje jednoduchost s elegancí a stylovým vzhledem. Je vybaven 1,74" obdélníkovým AMOLED displejem, který nabízí jasný a plynulý zážitek. Je lehký, tenký a vodotěsný, takže jej můžete nosit při různých sportovních aktivitách. GNSS (globální navigační satelitní systém) pro přesné sledování polohy při venkovních aktivitách, jako je běh nebo jízda na kole, kdy dokáže sledovat vaši trasu a vzdálenost. GNSS využívá k určení vaší přesné polohy signály ze satelitů BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo a QZSS.

Komplexní partner pro fitness a zdraví

Xiaomi Smart Band 8 Pro nabízí také více než 150 sportovních režimů, takže si můžete vybrat přesně ten, který vám vyhovuje. Kromě sledování aktivity a cvičení poskytuje Xiaomi Smart Band 8 Pro komplexní nepřetržité monitorování zdravotního stavu. Automaticky sleduje váš srdeční tep a upozorňuje vás na neobvyklou srdeční aktivitu. Pomáhá také zlepšit kvalitu spánku díky vědeckému monitorování spánku a monitorování stresu s automatickým upozorněním na relaxaci.

Fitness náramek, který se vám přizpůsobí

Řemínek je vyroben z měkkého a voděodolného materiálu TPU, takže je vhodný pro jakýkoli druh sportu včetně plavání. Jeho barevné varianty vám umožní přizpůsobit ho vašemu osobnímu sportovnímu stylu. Díky více než 200 různým ciferníkům a stále zapnutému displeji můžete vyjádřit svůj jedinečný styl a oblečení. Tento náramek se také inteligentně propojí s vaším chytrým telefonem, což umožňuje rychlé párování, upozornění na zprávy a další funkce.

Konektivita a dlouhá výdrž baterie

Fitness náramek je kompatibilní se zařízeními se systémy Android a iOS (Android verze 8.0/iOS 12.0 a vyšší) a má vylepšenou baterii, která při běžném používání vydrží až 14 dní, takže se můžete soustředit na to, co je pro vás důležité. Náramek nabízí nový způsob rychlého nabíjení a dlouhou výdrž baterie. Xiaomi Smart Band 8 Pro je také voděodolný do hloubky 5 ATM, takže ho můžete nosit i při plavání. Díky podpoře aplikace Mi Fitness a připojení Bluetooth 5.3 je Xiaomi Smart Band 8 Pro skvělým společníkem pro každého, komu záleží na jeho zdraví a životním stylu. Obsahem balení je chytrý náramek Xiaomi Smart Band 8 Pro, návod k použití a nabíjecí kabel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Výdrž baterie v dnech 14
Vodovzdornost vodotěsný

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Xiaomi Smart Band 8 Pro šedý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi