Xiaomi Redmi Watch 4 černé


Chytré hodinky, Amoled displej, HyperOS, Bluetooth, Počet dní výdrže baterie: 18, Funkce: senzor tepové frekvence, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, měření vzdálenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 2 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 24 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 4 v černé barvě s 1,97'' AMOLED displejem nabízí rozlišení 390 x 450 pixelů. Hliníkový rám dodává výrobku eleganci a odolnost. Díky výdrži baterie až 18 dní a podpoře 5 systémů GNSS jsou ideálním společníkem na cesty. Funkce volání přes Bluetooth a sledování zdravotního stavu a tréninku zajišťují, že jde o více než jen obyčejné hodinky. Hodinky mají rozměry 47,5 × 41,1 × 10,5 mm a sportovní řemínek z TPU, jsou pohodlné pro celodenní nošení a snadno se nastavují díky systému rychlého upínání.

Velký a snadno čitelný displej AMOLED

Chytré hodinky Redmi Watch 4 jsou vybaveny mimořádně velkým 1,97palcovým displejem AMOLED s obnovovací frekvencí LTPS 5 Hz/60 Hz, který zajišťuje jasný a ostrý obraz. Hliníkový rámeček, otočná korunka a systém rychlé výměny řemínku dodávají hodinkám sofistikovaný vzhled. Díky výdrži baterie až 20 dní (bez funkce always-on displeje) jsou hodinky Redmi Watch 4 nejen esteticky přitažlivé, ale také velmi praktické pro každodenní používání.

Přesná lokalizace díky 5 systémům GNSS

Hodinky Redmi Watch 4 podporují 5 systémů GNSS včetně GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a Beidou. Tato komplexní navigační technologie zajišťuje přesné a spolehlivé určení polohy bez ohledu na to, kam vás vaše dobrodružství zavede. Hodinky Redmi Watch 4 obsahují také kompas pro navigaci.

Pokročilé sledování zdravotního stavu a cvičení

Poskytují všestrannou analýzu údajů o vašem zdraví a kondici. Sledují srdeční tep, hladinu SpO₂, spánkový režim a další parametry, což vám umožní získat komplexní přehled o vaší kondici a optimalizovat trénink. Mezi klíčové funkce patří sledování sportovních aktivit, měření kyslíku v krvi, monitorování srdečního tepu, monitorování stresu.

Široká funkčnost

Chytré hodinky Redmi Watch 4 nabízejí vizuální lesk a pokročilé technologie v kvalitním provedení. Díky dlouhé výdrži baterie, podpoře volání přes Bluetooth a přesnému určení polohy jsou všestranné a přesvědčivé. Hodinky Redmi Watch 4 vás posunou na novou úroveň nositelných technologií.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Xiaomi Redmi Watch 4 černé

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Štěpán

18. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • hodinky
  • volání přes hodinky
  • měření CO2, kroky, spánek, počasí + jiné
  • cena je příznivá
  • nemá dotyk otěrem
  • dlouhá výdrž baterie až 18 dnů což je pravda
  • řemínek je krátký

doporučují