Winner WG20 C 4G černý


Telefon, 2,31" displej, Rozlišení: 320x240 px displej, Interní úložiště: 128 MB, Slot pro paměťovou kartu, 48 MB RAM, Bluetooth, Dual SIM, 1,3 Mpx hlavní fotoaparát, 1600 mAh baterie, nano sim, Konektor: USB-C, Podpora sítě: 4G/LTE, 2G. Více info

Barva


Cena 1 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Telefon Winner WG20 C 4G v černém provedení je díky svým velkým tlačítkům a snadnému ovládání určen primárně pro seniory.

Velká tlačítka pro snadné ovládání

Základním atributem každého telefonu pro seniory jsou velká tlačítka, která jsou dobře viditelná i pro lidi se slabším zrakem. Při jeho používání odpadá starost s hledáním brýlí. Model má navíc i 2,31" barevný displej a VGA fotoaparát. Telefon Winner WG20 C 4G drží krok se svými konkurenty.

Bezpečnost na prvním místě

Na zadní straně telefonu Winner WG20 C 4G najdete dobře viditelné SOS tlačítko s GSM lokátorem, kterým bude váš blízký moci přivolat okamžitou pomoc. Stisknutí SOS tlačítka spustí odeslání SMS zprávy s informaci o poloze telefonu. Příjemci SMS stačí po obdržení zprávy kliknout na Google Mapy, kde se daná poloha zobrazí na mapě.

Užitečné funkce pro nenáročné

Telefon Winner WG20 C 4G disponuje základními funkcemi, které mohou být v životě seniora užitečné. Mezi výbavu telefonu patří budík, FM rádiosvítilnaBluetooth, kalkulačkakalendářhandsfreevideo audio rekordér a dokonce USB-C konektor. Telefon se nabíjí prostřednictvím nabíjecího stojanu, nebo USB-C slotu a můžete do něj vložit paměťovou kartu s kapacitou do 64 GB. S takovou výbavou bude spokojen nejen senior, ale i jiný nenáročný uživatel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.31 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 128 MB
Typ telefonu Klasický
Operační paměť RAM 48 MB
Podpora sítě 2G, 4G/LTE

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Winner WG20 C 4G černý

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Zdeněk

6. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduchost
  • Zatím nic