Whirlpool W7 OM4 4S1 C

13 990 Kč ? Ušetříte 21 % 10 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 099,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba se 6. smyslem Whirlpool W7 OM4 4S1 C v nerezovočerné barvě s úpravou proti otiskům je zařazena do energetické třídy A +. Multifunkční trouba nabízí kromě pečení i automatické programy Cook4 s možností pečení na 4 úrovních současně. Ovládá se pomocí černobílého grafického displeje. Vnitřní objem trouby dosahuje 73 l. Dvířka trouby jsou vybavena trojitým sklem se Soft Closing zavíráním. Pro bezpečnost je trouba vybavena dětskou pojistkou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavnou troubou Whirlpool W7 OM4 4S1 C dosáhnete opravdu dokonalých výsledků. Ovládání trouby je velmi jednoduché a pohodlné. Je zajištěno prostřednictvím černobílého grafického displeje. Díky němu můžete jednoduše regulovat požadovaná nastavení při přípravě vašich jídel, jakož i čas jejich přípravy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezovočerného pláště a dvířek.Trouba je předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba o objemu 73 l disponuje hned několika funkcemi.

Trouba z řady W collection W7

Vestavná trouba s nadčasovým designem z kolekce W dokonale doplní téměř každou moderní kuchyň. Spotřebič je snadno integrovatelný a vytváří tak atraktivní prostor v kuchyni. Kolekce W7 je obohacena o čisté sklo v kombinaci s leskem z nerezavějící oceli. Stane se tak moderním řešením pro kuchyň.

Unikátní technologie 6. smysl

Vestavná horkovzdušná trouba se může pochlubit spoustou skvělých programů na pečení, které zaručují perfektní výsledky. Jejich součástí je unikátní technologie 6. smysl, která spolehlivě dohlíží na důkladné dopečení každého pokrmu. Kromě klasického pečení pomocí zadního ohřevu můžete využít i funkci grilu, kruhového topného tělesa, jakož i výkonný ventilátor pro rovnoměrné rozložení teploty v troubě. Speciální senzory odhadují hmotnost nádoby a určují teplotu a čas potřebný pro pečení, a poté kontrolují celý proces. Navíc moderní displej s jednoduchým uživatelským rozhraním nepřetržitě informuje o zbývajícím čase.

Displej bude vaším osobním asistentem

AsistedDisplay je textovým LCD displejem, který se naučí vašemu vkusu. Je dobře čitelný, symboly a návrhy textu nabízí jasné a logické pokyny od momentu, kdy troubu zapnete, až do skončení jejího provozu. Po zvolení správné kategorie výrobků trouba automaticky vybere správný program i čas, které jsou potřebné pro dosažení dokonalého výsledku. Vyberte si jednu z asi 40ti kulinářských možností v 6 automatických programech. 6. smysl a vaše vestavná trouba vás provedou recepty krok za krokem.

6. smysl LifeStyle

Tato funkce zajistí nezapomenutelné zážitky pro každého uživatele. Své oblíbené recepty najdete velmi jednoduše. Seřadí se podle kategorie produktů nebo vašich osobních nastavení, např. pro vegetariány či milovníky grilování. Trouba automaticky nastaví parametry: teplota, čas vaření, nastavení zahřívání, které jsou potřebné pro pečení určitého pokrmu.

Funkce Cook4

Pro přípravu různých druhů pokrmů, jejichž příprava vyžaduje stejnou teplotu, můžete využít funkci Cook4 a péct na čtyřech úrovních současně. Horký vzduch je distribuován po celém prostoru trouby a pomáhá rychleji upéct oblíbené pokrmy. Kruhové topné těleso rozptyluje horký vzduch, aby se jídlo upeklo z každé strany rovnoměrně a co nejrychleji. Využijete ji například při přípravě sušenek, koláčů, mražené pizzy a na přípravu kompletního jídla. Dokonalých výsledků dosáhnete, pokud se budete řídit tabulkou v návodu k použití. S Cook4 je příprava jídel radostí. Vůně jednotlivých připravovaných jídel spolu nepřijde navzájem do styku. Výsledkem jsou dokonalé pokrmy připravené najednou.

Rovnoměrné pečení s horkovzdušnou vestavnou troubou

Cirkulace horkého vzduchu ve vnitřním prostoru trouby pomáhá urychlit pečení oblíbených pokrmů. Ventilátor s kruhovým topným tělesem horký vzduch distribuuje po celém prostoru rovnoměrně, aby bylo vaše jídlo pokaždé dokonale upečeno z každé strany v co nejkratším čase.

Levnější a rychlejší pečení

S funkcí Ready2Cook lze zkrátit čas pečení velmi jednoduše. Stačí použít funkci a vložit nádobu s pokmem do trouby, bez nutnosti jejího předehřívání. Dokonalý efekt zkrátí čas pečení a navíc ušetří i energii.

Samočištění katalýzou

Vestavná trouba má k dispozici jednoduchý a zároveň účinný způsob odstraňování nečistot a mastnoty, které vznikají při pečení. Postačí zapnout troubu na hodinu, nastavit teplotu na 220 °C, aby se zapnuly katalytické panely, které rozkládají a absorbují tuk.

Bezpečná manipulace s plechy

Pro pohodlnou a maximálně bezpečnou manipulaci s plechy nebo nádobím při pečení má trouba k dispozici teleskopický výsuv na jedné úrovni. Ten zajišťuje spolehlivé uchopení plechu a jeho jednoduché vysouvání bez hrozby pádu, převrhnutí nebo náhodného popálení.

Pohodlnější zavírání dvířek s funkcí SoftClosing

Vestavná trouba je vybavena mnoha detaily, které umožňují naplno si vychutnávat její pohodlné používání. Dvířka trouby disponují speciálními panty, které umožňují jednoduché a tiché zavírání, pro dokonalou pohodlnost.

Velký ohřevný prostor

Moderní design trouby umožňuje umístit všechny pečicí plechy do ideální polohy a zvýšit tak její kapacitu vnitřního prostoru až na 73 litrů. Spolu s 5 úrovněmi pečení nabízí komfort vaření pro vaše oblíbené pokrmy pro celou vaši rodinu a přátele.

Chlazení dveří a jejich odolnost

Odteď se nemusíte bát popálení při dotyku s dveřmi a rukojeťmi trouby i během pečení. Dveře trouby totiž disponují unikátní funkcí chlazení, která se postará o ještě jednodušší a bezpečnější pečení. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného trojitého skla s pomalým zavíráním SoftClosing. Pro rodiny s dětmi bude jistě užitečná přítomnost dětské pojistky, která zvyšuje bezpečnost ve vaší domácnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 73 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 3650 W
  • Typ čištění Katalýzou
  • Horkovzdušná funkce Ano

Další vlastnosti

Značka: Whirlpool
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 56,4 cm
Hmotnost: 40,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou

Konektivita

Délka kabelu: 0,9 m
Síťový kabel: bez zástrčky

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
Celkový výkon trouby: 3650 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 859991564970

Všechny parametry

Recenze Whirlpool W7 OM4 4S1 C

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Whirlpool W7 OM4 4S1 C