Vestfrost VC-993wnPBG


Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 105 l, Plynová varná deska, 5 varných zón, Celkový výkon trouby: 3200 W, béžová barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 60 cm. Více info

Barva


Cena 33 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 340 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Vestfrost VC-993wnPBG nabízí plynovou varnou desku a elektrickou troubu ve stylovém retro designu se zajímavými detaily a decentním provedením. Trouba o objemu 105 litrů disponuje 9 funkcemi včetně funkce ohřevu, grilu a rozmrazování. Má katalytické panely, trojité sklo dvířek, rychlý ohřev a vnitřní osvětlení. Varná deska nabízí 5 plynových hořáků včetně hořáku wok, automatické zapalování a litinové rošty. Varná deska má stylové chromované ovládací knoflíky a madlo na dvířkách trouby. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

 

 

 

Velký hořák wok

Varná deska nabízí možnost vaření na 5 plynových hořácích s automatickým zapalováním v ovládacích knoflících. Využít můžete větší hořák wok s výkonem 3,6 kW, který umožňuje vařit ve velkém rozsahu kapacit a zároveň výrazně zkrátit dobu vaření. Hořák je doplněn speciálním nástavcem na smažení ve woku.

Výsuvné lišty

Elektrická trouba o objemu 105 litrů je vybavena výsuvnými lištami, které umožňují bezpečné vyjmutí pečicích plechů z trouby.

Programátor s časovačem

Programátor s časovačem umožňuje naplánovat přípravu pokrmů na minutu přesně - můžete si být jisti, že vše bude pokaždé dokonale propečené. Toto řešení je k dispozici jak pro troubu, tak pro varnou desku.

Katalytické panely

Toto řešení pomáhá udržovat troubu čistou během samotného procesu pečení. Katalytické desky zajišťují, že se veškeré zbytky spálí při provozní teplotě trouby. Pravidelného čištění trouby vás sice nezbaví, ale katalytické panely vám tento úkol značně usnadní.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 5
Počet plynových hořáků 5

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Vestfrost VC-993wnPBG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi