Popis produktu

Akční hra Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint je určena pro herní konzole Xbox One a je dodávána s digitálními klíči. Ve hře budete mít k dispozici obrovský otevřený svět v podobě souostroví Aurora, které ovládají bývalí členové speciálních jednotek a jejich spojenci. Na přežití za nepřátelskou linií musíte využívat prostředí ve svůj prospěch. V různorodém prostředí se nachází dočasné tábory, ve kterých se připravíte na další misi, nebo si odpočinete. Hra nabízí režim pro jednoho i více hráčů. Vaši postavu můžete vylepšovat pomocí zkušenostních bodů, výzbroje a výstroje.

Souostroví Aurora

Někde v jižním Tichém oceánu se nachází souostroví Aurora, kde si společnost Skell Technology, obrovský technologický gigant zabývající se testováním autonomních bezpilotních letadel, postavil své sídlo. Prozkoumejte tento rozmanitý a tajemný otevřený svět, od pustých pouští a členitých fjordů až po futuristická města a zasněžené vrcholy hor.

Nepřátelé

Ve hře budete čelit nejsmrtonosnějším nepřátelům, vlkům, bývalým elitním vojákům, kteří zradili svou zemi a pod vedením plukovníka Cola D. Walkera převzali kontrolu nad souostrovím. Nyní vlci a jejich spojenci mají přístup k dronům, pomocí kterých vás budou hledat.

Přežití za nepřátelskou linií

Využijte trénink a schopnosti k infiltraci nebo uniknutí před nepřáteli, kteří vás loví bez milosti. Pomocí prostředí se můžete stát téměř neviditelní. To je užitečné, když se chcete připravit na propadnutí nebo se chcete vyhnout odhalení. Pokud vaše postava utrpí zranění, zpomalí vás to a sníží se bojová účinnost. Vaši výdrž ovlivní terén. V případě, že je váš spojenec zraněn, můžete ho odnést do bezpečí, kde mu poskytnete lékařskou pomoc. Na ostrovech jsou rozmístěny dočasné tábory, ve kterých budete odpočívat a připravovat se na další misi.

Herní režimy a postup

Otevřený svět Aurora můžete zkoumat o samotě nebo s přáteli. Neexistují žádná omezení, kdy se k vám spoluhráči mohou přidat. Ghost Recon Breakpoint bude obsahovat PvP multiplayer, kde si váš tým otestuje dovednosti a schopnosti proti jiným týmům. Avatara vylepšíte prostřednictvím zkušenostních bodů, výzbroje a výstroje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi