TechToy Strip Extension 3 m


LED pásek, Barva světla: proměnná, Stupeň krytí: IP 44, Vnější použití: Ne, Maximání výkon světel. zdroje: 10 W, Třída energ. účinnosti 2021: G, Napájení: 12 V, Délka pásky: 3 m. Více info


Cena 449 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

TechToy Smart Strip Extension RGB je prodloužení k LED pásku TechToy Smart Strip RGB 5 m. Má délku 3 metry.

Prodloužení LED pásku

Díky prodloužení si můžete vytvořit požadovanou délku vašeho LED osvětlení. Prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth jej navíc snadno propojíte se smart zařízením a velmi jednoduše jej pak můžete ovládat. Toto připojení je opravdu snadné, rychlé a stabilní. LED pásek má příkon 10 W a svítivost 800 lm. Výhoda tohoto LED pásku je také v jeho voděodolnosti a možnosti krytí IP44. Přizpůsobit si můžete také jeho délku, a to díky možnosti zkracování.

Nechte se rozmazlit možnostmi

Teplota barev LED pásku se pohybuje v hodnotách 3 000 K + RGB, díky čemuž vám nabízí opravdu velkou škálu barev, ze kterých můžete vybírat podle vaší chuti a nálady. Můžete si tak vytvořit atmosféru, jakou zrovna potřebujete.

Aplikace Tesla Smart pro Android a iOS

LED pásek můžete ovládat prostřednictvím aplikace Tesla Smart z vašeho telefonu. Ta byla vyvinuta pro jednoduchou a přehlednou práci se všemi produkty ve vaší domácnosti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vnější použití Ne
Barva světla proměnná
Světelný tok 800 Lumen

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí TechToy Strip Extension 3 m

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi