Stavebnice

Stavebnice a puzzle nejsou jen pro ty nejmenší, ale i pro tvořivé dospělé. Děti si procvičí jemnou motoriku a naučí se, co to znamená být trpělivý. K tomu, abyste společně postavili celou stavebnici dohromady, musíte zapojit své mozkové závity a logické myšlení a to může být pro některé docela oříšek. Troufnete si?

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Brick trick
Značka

Zobrazujeme 8 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Brick Trick 60958 dětská stavebnice nádraží XL

Brick Trick 60958 stavebnice nádraží XL a

Výprodej

Dětská stavebnice


399 Kč

Brick Trick 60952 dětská stavebnice hrad

Brick Trick 60952 stavebnice hrad a

Výprodej

Dětská stavebnice


249 Kč

Brick Trick 60951 dětská stavebnice zámek

Brick Trick 60951 zámek a

Výprodej

Dětská stavebnice


249 Kč

Brick Trick 60957 dětská stavebnice statek XL

Brick Trick 60957 stavebnice statek XL

Výprodej

Dětská stavebnice


429 Kč

Brick Trick 60956 dětská stavebnice větrný mlýn

Brick Trick 60956 stavebnice větrný mlýn

Výprodej

Dětská stavebnice


329 Kč

Brick Trick 60953 dětská stavebnice chaloupka

Brick Trick 60953 stavebnice chaloupka

Výprodej

Dětská stavebnice


249 Kč

Brick Trick 60950 dětská stavebnice věž

Brick Trick 60950 dětská stavebnice věž

Výprodej

Dětská stavebnice


229 Kč

Brick Trick 60948 dětská stavebnice stáj

Brick Trick 60948 stáj

Výprodej

Dětská stavebnice


229 Kč

O kategorii

Podle čeho vybírat dětské stavebnice a puzzle?

Dětské stavebnice a puzzle mají mnoho podob. V nabídce najdete puzzle na motivy slavných měst, ale také puzzle s oblíbenými kreslenými postavičkami pro ty nejmenší. Z dětské stavebnice si můžete postavit zmenšeninu pravé motorky, terénního automobilu nebo policejní autíčko. Vždy proto vybírejte stavebnici i puzzle podle toho, s čím si vaše dítko hraje nejraději a nešlápnete vedle v podobě nevhodné hračky.

Také se nezapomeňte řídit věkem vaší ratolesti, stavebnice a puzzle s menšími dílky se hodí pro větší děti a dospělé.Pro děti okolo 3 let vybírejte stavebnice, které mají dílky větší - zamezíte tak jejich případnému spolknutí a zároveň jsou lépe uchopitelné pro tak malé děti, které ještě nemají dobře vyvinou jemnou motoriku.

Nenašli jste to, co potřebujete?

Pokud v této kategorii nenajdete to, co hledáte, zkuste se podívat do kategorie: autodráhy. Zažijte adrenalin, který mají v krvi ti nejlepší jezdci formule 1. Udělejte rodinný turnaj a vyzkoušejte na vlastní kůži vzrušení z dobře zajetého kola. 

A co takhle elektrická vozítka pro děti v podobě černého Lamborghini nebo policejní motorky? Dítě si užije spoustu zábavy a ještě jej můžete pomalu učit pravidla silničního provozu. Jen škoda, že si jízdu v elektrickém autíčku nemůžete vyzkoušet na vlastní kůži, protože se do něj nevlezete.

A pokud máte doma už odrostlejší dítě, které více než venku tráví čas na svém milovaném herním počítači nebo na herní konzoli PlayStation nebo XBOX SERIES, uděláte mu radost spíše novou hrou. Hru vybírejte vždy podle herní konzole, kterou máte doma, v ideálním případě si vyberte takovou, kterou budu moct hrát celá rodina. A máte společný program na páteční večer!