Stavebnice

Stavebnice a puzzle nejsou jen pro ty nejmenší, ale i pro tvořivé dospělé. Děti si procvičí jemnou motoriku a naučí se, co to znamená být trpělivý. K tomu, abyste společně postavili celou stavebnici dohromady, musíte zapojit své mozkové závity a logické myšlení a to může být pro některé docela oříšek. Troufnete si?

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

4d cityscape
Značka

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Podle čeho vybírat dětské stavebnice a puzzle?

Dětské stavebnice a puzzle mají mnoho podob. V nabídce najdete puzzle na motivy slavných měst, ale také puzzle s oblíbenými kreslenými postavičkami pro ty nejmenší. Z dětské stavebnice si můžete postavit zmenšeninu pravé motorky, terénního automobilu nebo policejní autíčko. Vždy proto vybírejte stavebnici i puzzle podle toho, s čím si vaše dítko hraje nejraději a nešlápnete vedle v podobě nevhodné hračky.

Také se nezapomeňte řídit věkem vaší ratolesti, stavebnice a puzzle s menšími dílky se hodí pro větší děti a dospělé.Pro děti okolo 3 let vybírejte stavebnice, které mají dílky větší - zamezíte tak jejich případnému spolknutí a zároveň jsou lépe uchopitelné pro tak malé děti, které ještě nemají dobře vyvinou jemnou motoriku.

Nenašli jste to, co potřebujete?

Pokud v této kategorii nenajdete to, co hledáte, zkuste se podívat do kategorie: autodráhy. Zažijte adrenalin, který mají v krvi ti nejlepší jezdci formule 1. Udělejte rodinný turnaj a vyzkoušejte na vlastní kůži vzrušení z dobře zajetého kola. 

A co takhle elektrická vozítka pro děti v podobě černého Lamborghini nebo policejní motorky? Dítě si užije spoustu zábavy a ještě jej můžete pomalu učit pravidla silničního provozu. Jen škoda, že si jízdu v elektrickém autíčku nemůžete vyzkoušet na vlastní kůži, protože se do něj nevlezete.

A pokud máte doma už odrostlejší dítě, které více než venku tráví čas na svém milovaném herním počítači nebo na herní konzoli PlayStation nebo XBOX SERIES, uděláte mu radost spíše novou hrou. Hru vybírejte vždy podle herní konzole, kterou máte doma, v ideálním případě si vyberte takovou, kterou budu moct hrát celá rodina. A máte společný program na páteční večer!