Sony XR-65A83K


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 165 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: Google TV, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

13×

96.9% Kvalita
Výborná

92.3% Hodnota za peníze
Výborná

13 nákup

Zobrazit 13 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Smart Android TV Sony XR-65A83K s Google TV, OLED displejem, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčkou 65" (164 cm) a kognitivním procesorem XR vás vtáhne do děje díky úžasnému obrazu a pohlcujícímu zvuku.

Kognitivní inteligence

Posuňte obraz a zvuk na vyšší úroveň s procesorem Cognitive Processor XR. Revoluční procesor v televizorech Bravia XR reprodukuje obsah tak, jak ho lidé vidí a slyší, a vytváří tak neuvěřitelně realistický zážitek. Rozumí způsobu, jakým lidské oko zaostřuje a křížově analyzuje obraz, aby dosáhlo přirozené hloubky, mimořádného kontrastu a nádherně živých barev.

Výjimečná černá, realistická hloubka a textury

Díky kombinaci panelu OLED s technologií XR OLED Contrast Pro tento televizor vylepšuje barvy a kontrast v jasných oblastech, takže si můžete vychutnat nevídanou černou a vynikající jas. V kombinaci s procesorem Cognitive Processor XR vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřují naše oči, takže vám neunikne žádný detail v oslnivém světle ani v hlubokých stínech.

Obraz a zvuk jsou v harmonii

Technologie Acoustic Surface Audio+ promění obrazovku ve vícekanálový reproduktor se speciálními motory. Zvuk bude v dokonalém souladu s děním na obrazovce, takže se můžete ponořit do skutečně pohlcujícího zážitku.

Hlasové vyhledávání

Rychlejší vyhledávání filmů pomocí hlasového vyhledávání. Přejděte na ně přímo vyslovením jejich jména nebo vyhledejte obsah příkazem "Najít akční filmy". Začněte stisknutím tlačítka hlasového ovládání na dálkovém ovladači.

Obrázek XR

 • Čistá černá, realistická hloubka a textury - technologie XR OLED Contrast Pro vylepšuje barvy a kontrast v jasných oblastech, což vede k nebývale realistickému obrazu se sytou černou a vynikajícím jasem. Tento televizor OLED s teplotním čidlem a panelem s vysokou svítivostí využívá kognitivní procesor Cognitive Processor XR, který detekuje teplotu obrazovky a zároveň přesně řídí osvětlení, aby osvětloval pixely ve světlých oblastech.

 • Široké barevné spektrum poskytující realistické odstíny - Technologie XR Triluminos Pro využívající Cognitive Processor XR™ umožňuje televizoru A80K přístup k více než miliardě barev a reprodukci každé z nich s jemnými, realistickými rozdíly. Spolu s širokým barevným gamutem a procesorem zaměřeným na člověka rozpoznává barvy podle sytosti, tónů a jasu, aby vynikly přirozené odstíny v každém detailu.

 • Obnovení ztracených textur, převod obsahu na kvalitu 4K - XR 4K Upscaling vám umožní vychutnat si zábavu v kvalitě blízké 4K bez ohledu na obsah nebo zdroj. Cognitive Processor XR přistupuje k velkému množství dat a inteligentně obnovuje ztracené textury i detaily, čímž přispívá k realistickému obrazu.

 • Inteligentní zpracování pohybu zajišťuje plynulost akčních scén - XR OLED Motion využívá kognitivní procesor XR a snižuje rozmazání rozpoznáváním a křížovou analýzou klíčových vizuálních prvků v po sobě jdoucích snímcích. Vytváří dodatečné snímky a vkládá je mezi původní snímky, takže akce je plynulejší i v rychlých scénách.

 • Nádherné barvy z každého úhlu - Sledování televize z boku je nyní stejně příjemné jako zepředu. Díky panelu OLED, který vyzařuje vlastní světlo, jsou barvy konzistentní a věrné z každého úhlu.

Zvuk XR

 • Obrazovka je reproduktor, zvuk přesně kopíruje obraz - Díky technologii Acoustic Surface Audio+ vychází zvuk z obrazovky. Tři motory za televizorem vibrují a vytvářejí zvuk, který kopíruje obraz. Dva motory po stranách zvyšují vysoké frekvence a zajišťují čisté dialogy. Levý a pravý woofer umocňují basy a vytvářejí v domácnosti pohlcující zvuk.

 • Veškerá zábava ve vyšší kvalitě 3D prostorového zvuku - Bravia XR upravuje zvuk sledovaného obsahu na skutečný prostorový zvuk. Technologie XR Surround prakticky vytváří prostorový zvuk ze stran a vertikálně, takže si můžete vychutnat 3D zvuk pouze z televizoru bez reproduktorů ve stropě nebo přenosu zvuku nahoru. Televizory Bravia XR jsou také kompatibilní s technologií Dolby Atmos.

Dokonalý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si pohlcující zážitek ze sledování. Jedinečná technologie optimalizace okolního prostředí se snímáním světla a barev automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

Ještě více pohlcující zážitek ze sledování

Připojte televizor Bravia XR ke kameře Bravia Cam, která se prodává samostatně, a získejte ještě větší zážitek ze sledování. Kamera rozpozná, kde se v místnosti nacházíte a jak daleko jste od televizoru a poté upraví nastavení obrazu a zvuku podle vaší polohy. Zvuk je čistší a jas obrazu je přizpůsoben vašemu prostředí.

Funkce Smart TV

 • Vše, co chcete sledovat, na jednom místě - Snadný přístup k oblíbenému obsahu a službám. Sledujte více než 700 000 filmů a televizních pořadů na jednom místě. Google TV propojuje a organizuje váš oblíbený obsah z aplikací a předplatného.

 • Sledujte obsah ze smartphonu ve velkém formátu - Vychutnejte si oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah ze zařízení se systémem iOS nebo Android na velké obrazovce. Je to rychlé a snadné.

 • Špičkový dálkový ovladač, který se snadno používá i ve tmě - Dálkový ovladač se snadno používá a má zjednodušená podsvícená tlačítka, takže na ně uvidíte i ve tmě. Je vyroben z hliníku, má krásný a vkusný kompaktní design a skvěle padne do ruky.

 • Najděte ztracený dálkový ovladač hlasem - Už nikdy neztratíte dálkový ovladač v přestávkách mezi pohovkami. Díky funkci vyhledávání stačí říct "OK Google, najdi můj dálkový ovladač" nebo stisknout tlačítko na boku televizoru a aktivovat ztracený dálkový ovladač. Dálkový ovladač pak začne zvonit, abyste ho mohli rychle najít. (V některých zemích a jazycích není hlasový příkaz k dispozici. Dostupnost se liší podle regionu, země a jazyka).

 • Ovládání všech zařízení jedním dálkovým ovladačem - Pomocí chytrého dálkového ovladače můžete ovládat všechna připojená zařízení. Díky přístupu ke službám videa na vyžádání jedním tlačítkem můžete během několika sekund sledovat pořady a filmy přímo ve svém pokoji. (Ovládací zařízení a funkce se liší podle oblasti, země a zařízení).

Minimalistický design - pohlcující a nerušící

Díky minimalistickému designu One Slate s jediným panelem z tvrzeného skla bude vaše pozornost upřena výhradně na obrazovku, takže si budete moci vychutnat pohlcující zážitek ze sledování bez rozptylování. Tento televizor OLED vypadá a zní skvěle, ať už je umístěn na stojanu nebo na stěně. (Skutečný vzhled se může lišit v závislosti na velikosti televizoru).

 • Třípolohový stojan pro všestranné umístění televizoru - Třípolohový stojan nabízí standardní nastavení, které lépe soustředí vaši pozornost na obraz, úzké nastavení pro menší police a nastavení panelu reproduktorů, které umožňuje ideální umístění zvukového systému.

 • Plochý kovový povrch pro pohlcující zážitek - Luxusní kovový rám je extrémně úzký, takže se vaše oči přirozeně soustředí na obraz a ne na to, co je kolem.

 • Klínová štíhlá kovová konstrukce - designová harmonie - Prvotřídní kovový stojan byl navržen tak, aby dokonale ladil s televizorem, místností a interiérem.

Ještě více zábavy studiové kvality podle představ tvůrce

Tento televizor nabízí technologie pro zachování záměru tvůrce, jako je režim Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced a Dolby Vision. Přináší dramatické momenty i filmařské napětí. A protože je připraven pro software Calman, mohou jej tvůrci profesionálně používat při produkčních úpravách.

 • Automatické sledování obsahu ve studiové kvalitě na Netflixu - Vychutnejte si obsah ve studiové kvalitě na Netflixu tak, jak ho tvůrce zamýšlel. Režim Netflix Adaptive Calibrated Mode, který byl vytvořen speciálně pro obsah Netflix, spolupracuje s funkcí optimalizace prostředí televizoru Bravia XR, která vás vtáhne do děje vašich oblíbených pořadů tím, že optimalizuje jas obrazu podle světelných podmínek v místnosti.

 • Optimalizujte obraz pro své oblíbené tituly - Vychutnejte si více obsahu přesně podle záměru tvůrce. Režim Bravia Core Calibrated automaticky nastaví všechny tituly, včetně titulů IMAX Enhanced, na optimální nastavení obrazu pro skutečně výjimečný zážitek z domácího kina.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Ocenění a hodnocení produktů

HDTVtest Recommended

HDTVtest Recommended

Leden 2023

4,9 / 5

13 recenzí Sony XR-65A83K

96.9% Kvalita
Výborná

92.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Michaela

2. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Nádherný obraz
 • Podsvícené tlačítka ovladače
 • Perfektní zvuk
 • Nejlepší TV pro konzole PS5
 • 120Ghz
 • Hlasové vyhledávání
 • Perfektní zvuk
 • Jednoduché menu, vše je intuitivní
 • Neumí vařit

Tahle telka předčila veškeré mé očekávání. Jsem hráčkou PlayStation 5 a s touto televizí je hraní na úplně jiné úrovni. Při sledování filmů nebo jen Tv..se vždy Sony xr-65a83k nastaví pro nejlepší možný pohled a poslech. Je to skvělá telka se spoustou technologií co ti dodá jiný rozměr pohledu při sledování či poslechu hudby.<br /> Určitě doporučuji⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


Tomas

8. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Kontrast a barvy
 • Rychlost ovladani
 • Zvuk
 • Zpracovani cerne barvy
 • Android a Airplay
 • Kompatibilni s HomeKit
 • 4k/120
 • Tenke ramecky
 • Podsviceny ovladac
 • Cena
 • Spotreba (topi - asi vlastnost OLED)

Shanel jsem 65” Sony OLED s podporou 4K/120. Sehnal jsem na Electroworldu v ramci akce za bezkonkurencni cenu.


Pavel

15. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kvalita obrazu
 • Automatické spárování s PS5.
 • Rychlost a odezva operačního systému
 • Fyzický vzhled

Podařilo se mi tuto TV koupit v Black Friday za lepší cenu než kdekoliv jinde. Jeden z nejlepších nákupů, který jsem tento rok uskutečnil.


Josef

14. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Za cenu na Electro World bezkonkurenční poměr kvality k ceně
 • Minimální rámečky a decentní nápis SONY
 • K (2022) má Google TV
 • Pouze 2x HDMI 2.1
 • Zrcadlení obrazu z windows nefunguje tak jako na Samsung vyhledat zařízení - zobrazit.... Windows XR-65A83K nemohou najít
 • Podsvícený ovladač bohužel není bluetooth

Výborná koupě