PlayStation 5 Digital Edition

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

*** Momentálně nemáme upřesněn datum dodání, prosím sledujte nás online i nadále, dostupnost budeme aktualizovat.*** Herní konzole PlayStation 5 Digital Edition disponuje propracovaným designem s podsvícením a futuristickými prvky. O výkon se postará 8jádrový AMD procesor s frekvencí 3,5 GHz, který spolupracuje s grafickou kartou (10,28 TFLOPs) postavenou na architektuře RDNA 2. Úložný prostor pro hry zajistí 825 GB SSD disk s rychlostí 5,5 GB/s. Ve výbavě má zvukovou technologii Tempest 3D Audiotech. Podporuje 4K Ultra HD hry při obnovovací frekvenci 120 Hz i 8K výstup. Je dodávána s bezdrátovým ovladačem Sony DualSense. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Momentálně nemáme upřesněn datum dodání, prosím sledujte nás online i nadále, dostupnost budeme aktualizovat.

 

NEJNOVĚJŠÍ OFICIÁLNÍ INFORMACE O PS5 NALEZNETE PO ROZKLIKNUTÍ

Blesková rychlost

Využijte výkon na míru přizpůsobeného 8jádrového procesoru AMD s frekvencí 3,5 GHz, kterému asistuje grafická karta (10,28 TFLOPs) postavená na architektuře RDNA 2. Vaše nejnovější hry uložíte na 825 GB SSD disk s rychlostí 5,5 GB/s.

Rychlý SSD s integrovaným I/O systémem

Maximalizujte svůj herní zážitek s téměř okamžitým načtením nainstalovaných her systému PS5. Přizpůsobená integrace výstupních systémů konzole PlayStation 5 Digital Edition umožňuje tvůrcům stahovat data z SSD tak rychle, že mohou navrhovat hry způsobem, který nikdy předtím nebyl možný.

Dechberoucí grafické zpracování

Herní konzole PlayStation 5 Digital Edition přináší vyšší úroveň zpracování obrazu. Vaše herní prostředí bude mnohem realističtější. O to se postará technologie HDR. V podporovaných hrách probíhá simulace paprsků světla individuálně, čímž dosáhnete skutečných stínů a odrazů. Na 4K televizoru si vychutnáte obraz při 120 Hz obnovovací frekvenci. Navíc konzole podporuje 8K výstup, takže hry můžete hrát i na displeji s rozlišením 4320p.

 • Sledování paprsků
 • Hry pro televizor 4K
 • Až 120 snímků za sekundu s výstupem 120 Hz
 • Technologie HDR
 • Výstup 8K

Neuvěřitelně realistické hraní

Objevte intenzivnější herní zážitek, který vám poskytne vylepšený bezdrátový ovladač Sony DualSense s podporou hmatové zpětné vazby a adaptivních spouští. Konzole je také vybavena zvukovou technologií Tempest 3D Audiotech, takže vaše prostředí pomocí sluchátek a televizních reproduktorů v podporovaných hrách ožije.

Více funkcí PS5 Digital Edition

PS5 Digital Edition je plně digitální verze konzoly PS5 bez jednotky disku. Přihlaste se do svého účtu pro PlayStation Network a přejděte do obchodu PlayStation®Store, kde si můžete koupit a převzít hry.

 • Zpětná kompatibilita - Zahrajte si katalog starších her pro systém PS4™ na konzoli PS5 Digital Edition.
 • Vylepšení hry - Užijte si rychlejší a plynulejší frekvence snímků ve vybraných hrách pro systém PS4 a PS VR.
 • Upgradujte hry pro systém PS4 na digitální hry PS5 - Konzole PlayStation 5 Digital Edition nabízí vydavatelům her možnost nechat hráče upgradovat své disky a digitální hry pro systém PS4 na digitální hry pro systém PS5.

Integrace systému PlayStation VR

Připojte systém PlayStation VR ke své konzoli PlayStation 5 Digital Edition a vychutnávejte si hry podporované systémem PS VR. Pro vaši konzoli PlayStation 5, vybavenou systémem PS VR, budete potřebovat kameru PlayStation Camera2 pro systém PS4 a adaptér PlayStation Camera, takže není potřeba dokupovat nic navíc.

Zábava a tvorba obsahu

 • Streamování zábavy v rozlišení 4K - Streamuj zábavu v rozlišení 4K ze svých oblíbených podporovaných aplikací na systému PS5 Digital Edition pomocí televizoru 4K.
 • Vytvářejte a sdílejte obsah - Vytvářejte snímky obrazovky a videa z vaší hry. Sdílejte je s ostatními hráči v síti PlayStation Network nebo ve vybraných aplikacích sociálních sítí.

 

Recenze na konzoli PlayStation 5

Parametry produktu

Základní parametry

 • Frekvence procesoru 3,5 GHz
 • Kapacita 825 GB
 • Vestavěný pevný disk Ano
 • Počet gamepadů v ceně 1

Další vlastnosti

Značka: Playstation

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Procesor

? Frekvence procesoru: 3,5 GHz
? Počet jader procesoru: 8

Datové uložiště

? Kapacita: 825 GB
Vestavěný pevný disk: Ano

Mechanika a disk

? Typ optické jednotky: bez mechaniky
Zabud. optické jednotky: Ne

Obsah balení

Počet gamepadů v ceně: 1

Ostatní

Kód produktu: PS719396505

Všechny parametry

Recenze PlayStation 5 Digital Edition

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PlayStation 5 Digital Edition