Sonos Era 300 černý


Bezdrátový reproduktor, Smart, Barva černá, Kompatibilní s Amazon Alexa, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, USB port. Více info

Barva


Cena 12 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 125 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Sonos Era 300 v černém provedení nabízí pohlcující zvuk, kompaktní design, snadné ovládání a široké možnosti přehrávání.

Posuňte svůj zážitek z prostorového zvuku na vyšší úroveň

Průlomová akustická konstrukce se šesti optimálně rozmístěnými měniči vpředu, po stranách a nahoře, které podporují Dolby Atmos Music, promítá zvuk od stěny ke stěně a od podlahy ke stropu, abyste se mohli ponořit do všech rozměrů skladby.

Výjimečný zážitek z poslechu 

Ať jste kdekoli nebo děláte cokoli, zážitek z poslechu bude vždy výjimečný. Vlastní vlnovody přesně rozptylují zvuk doprava, doleva, dopředu i výš, a vytvářejí senzačně prostornou stereofonní zvukovou krajinu, kterou můžete cítit v celé místnosti.

Přehrávání z jakékoli služby nebo zařízení

 • Wi-Fi - streamujte zvuk v nejvyšší kvalitě odkudkoli z vašeho domova, aniž by vás rušily hovory nebo oznámení.
 • Bluetooth - stisknutím tlačítka můžete vy, vaše rodina a přátelé streamovat také přímo ze spárovaného zařízení Bluetooth.
 • Line-In - připojte gramofon, počítač nebo jiný zdroj zvuku pomocí pomocného kabelu a adaptéru.

Prostorový zvuk je tak reálný, až je to neskutečné

Zažijte ohromující prostorový zvuk, když spárujete dva reproduktory se zařízením Arc nebo Beam (Gen 2). Boční a horní kanál v každém produktu, naplněné technologií Dolby Atmos, vytvářejí všesměrovou zvukovou krajinu.

Snadné nastavení

Od vybalení z krabice k neuvěřitelnému zvuku se dostanete během několika minut. Stačí zapojit napájecí kabel, připojit telefon nebo tablet k Wi-Fi a otevřít aplikaci Sonos.

 • Sonos Radio - objevte bezplatnou hudbu, originální obsah a tisíce živých stanic z celého světa v aplikaci Sonos Radio. Najdete jej v aplikaci Sonos hned po nastavení systému.
 • Ladění pro vás - když klepnete na aplikaci Sonos, technologie ladění Trueplay analyzuje jedinečnou akustiku vašeho prostoru a optimalizuje ekvalizér reproduktoru. Veškerý váš obsah tak bude znít tak, jak má.

Převezměte kontrolu nad svým cestováním

 • Intuitivní dotykové ovládání - umožňuje rychlé ovládání bez použití obrazovky. Pro přehrávání, pozastavení, úpravu hlasitosti a seskupení reproduktorů Sonos stačí klepnout nebo přejet prstem.
 • Aplikace Sonos - shromažďuje veškerý obsah a nastavení na jednom místě, takže je můžete bez námahy ovládat z jakékoli místnosti.
 • Hlasové ovládání Sonos - přehrávejte hudbu a ovládejte svůj systém snadno bez použití rukou a s bezkonkurenčním soukromím.
 • Amazon Alexa - požádejte Alexu o ovládání chytrých domácích zařízení, správu kalendáře a další funkce.
 • Přímé ovládání - ovládejte Sonos přímo z podporovaných aplikací včetně Pandory, Spotify a Tidalu.
 • Apple AirPlay2 - streamujte přímo z iPhonu, iPadu nebo Macu. S aplikací Apple Home můžete k přehrávání Apple Music používat i Siri ve svém zařízení.

Váš hlas, vaše volba

Reproduktor Sonos Era 300 je navržen pro snadný poslech.

 • Soukromí jedním klepnutím - hlasové asistenty deaktivujete klepnutím na řečovou bublinu v horní části reproduktoru. Vypne se také kontrolka. Stále budete mít přístup k dalším funkcím s mikrofonem, jako je Trueplay.
 • Zabezpečení vypínačem - vypnutím vypínače na zadní straně reproduktoru zajistíte, aby hlasového asistenta nikdo omylem neaktivoval. Tím se odpojí veškeré napájení hardwaru mikrofonu, což zvyšuje bezpečnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ano
NFC Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sonos Era 300 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi