Siemens WM14VE00CS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9,0 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 48 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 63,2 cm. Více info


Cena 28 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 284 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Siemens WM14VE00CS v bílém provedení a automatickým dávkováním i-dos je zařazena do energetické třídy A. Vypere 9 kg prádla při 1 400 otáčkách za minutu. Je vybavena funkcemi SpeedPack XL, Reload, WaterPerfect Plus, čištěním bubnu s funkcí připomenutí, motorem iQdrive, přehledným TFT displejem s tlačítky TouchControl.

Siemens WM14VE00CS

Předem plněná pračka Siemens WM14VE00CS v bílém provedení se spolehlivě postará o vaše prádlo. Nabízí kapacitu pro 9 kg prádla, což je dostatečné i pro větší rodiny. Maximální odstřeďování činí 1 400 otáček za minutu při hlučnosti 70 dB. Pračka byla vybavena praktickými programy a funkcemi, které využijete při každodenním používání.

Programy a funkce

  • Standardní programy: Bavlna, Snadná péče, Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní
  • Automatický program: Praní a dávkování řízené senzorem
  • Speciální programy: Vypouštění, Automatický program jemné, Automatický program, Čištění bubnu s funkcí připomenutí, Košile/halenky, Džíny/tmavé prádlo, Paměť, Outdoor, PowerSpeed 59', Odstřeďování, Rychlý/mix, Máchání, Přikrývky, Super 15'/30'
  • Funkce: i-Dos: inteligentní automatický systém dávkování tekutého pracího prostředku a změkčovače tkanin, systém odstraňování skvrn: odstraňuje 16 nejběžnějších typů skvrn bez speciálních chemikálií, dotyková ovládací tlačítka: Základní nastavení, Zapnutí/vypnutí, Odložení konce programu, i-Dos, Možnosti nastavení, Start/pauza s funkcí reload (doplnění prádla), Teplota, VarioSpeed, Předpírka, Ovládání odstřeďování

Automatické dávkování

Technologie i-Dos dávkuje prací prostředek s naprostou přesností na základě typu tkaniny, tvrdosti vody a úrovně znečištění. Dávkuje správné množství pro každé praní a navíc vám pomáhá šetřit vodu vynecháním zbytečného máchání.

Funkce VarioSpeed

Urychlete proces praní pomocí časově úsporné funkce VarioSpeed nebo si vyberte jeden z rychlých programů: 59, 30 a 15 minut. Délku pracího cyklu můžete také nastavit ručně pomocí funkce myTime.

StainRemoval 

Pračka Siemens má praktický program StainRemoval, který vám pomůže odstranit až 16 druhů skvrn bez použití speciálních pracích prostředků. Při praní program pomocí teplotního čidla nastaví optimální teplotu vody a také optimální počet otáček.

Program pro outdoorové oblečení

Pračka je vybavena speciálním pracím programem pro outdoorové oblečení a nepromokavé tkaniny. Vaše lyžařské bundy nebo turistické kalhoty nyní můžete prát bez obav z jejich poškození. Při praní se používají speciální pohyby bubnu a optimální teplota.

iQdrive: energeticky úsporný motor

Energeticky úsporný a tichý motor s 10letou zárukou. Tyto účinné a tiché bez-uhlíkové motory jsou již více než 25 let nepřetržitě vyvíjeny, testovány a vyráběny v našem vlastním závodě v Michalovcích na Slovensku. Díky jejich konstrukci využívající permanentní magnety jsou eliminovány hluk a vibrace a motor zůstává stále chladný. Tím se zabraňuje ztrátám energie v důsledku třecí teploty, což zajišťuje jeho dlouhou životnost.

WaterPerfect Plus

Inteligentní senzorový systém WaterPerfect Plus zajišťuje maximální účinnost distribuce vody. Senzory detekují typ a množství prádla a na základě těchto informací dokáže pračka automaticky určit potřebné množství vody. Výsledkem je dokonale čisté prádlo a optimální spotřeba vody.

Buben WaveDrum

Buben WaveDrum je inovativní buben z nerezové oceli s jedinečným tvarem vlny a asymetrickými unášeči, který je navržen pro vysoce účinnou a velmi šetrnou péči o prádlo.

LED osvětlení bubnu

Pračka potěší také praktickým LED osvětlením uvnitř bubnu. Světlo uvnitř bubnu se rozsvítí při zapnutí spotřebiče, při spuštění programu, při otevření nebo zavření dvířek, ale po chvíli se automaticky vypne, aby šetřilo energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63.2 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens WM14VE00CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi