Samsung VG-SCFA85BEB béžový rámeček pro Frame TV 85" (2022)


Rám pro Frame TV, Barva béžová, Kompatibilita s modely: The Frame 85" - QE85LS03BAUXXH, Obsah balení: výměnný rám. Více info

Barva


Cena 2 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylový vyměnitelný rámeček Samsung VG-SCFA85BEBXC v béžovém provedení je určen pro televizor Samsung The Frame s úhlopříčkou 85" a dokáže doplnit styl domácnosti podle vašich představ. Má jednoduchý a harmonický design, který lehce zvýrazní čisté linie a tvary vašeho oblíbeného zařízení. Stačí si vybrat a ozvláštnit tak prostor i během výjimečné příležitosti. Instalace je rychlá a jednoduchá - rám je totiž vybaven magnety, díky kterým jej připnete nebo odepnete pro aktualizaci vzhledu. Je vyroben z plastu, váží pouhých 1,51 kg a je kompatibilní s modelem Samsung QE85LS03BAUXXH.

Více barev, více stylů

Rámeček odstraňuje limity s několika barvami a styly rámečků, které jedinečným způsobem doplňují každý nový vzhled. (Televizor se prodává samostatně; Dostupnost stylů a barev rámečků se může lišit podle velikosti televizoru a regionu.)

Snadný způsob jak se posunout na vyšší úroveň

Jak snadno můžete vyměnit jednu barvu rámu za jinou? Protože jsou vyměnitelné rámečky pro The Frame magnetické, je to tak snadné, jak si představujete.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Samsung VG-SCFA85BEB béžový rámeček pro Frame TV 85" (2022)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi