Samsung QE55Q60CAU (2023)


Televize, Smart, QLED obrazovka, Úhlopříčka: 138 cm, 4K Ultra HD, Dual LED, 3840x2160, OS TV: Tizen, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Bixby, 3 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 14 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 143 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

95% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Elegantní smart televizor QLED Samsung QE55Q60CAU s 55" (138cm) obrazovkou, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesorem Quantum Processor Lite 4K vás vtáhne do světa neuvěřitelně jasného obrazu, jemných detailů a věrných barev.

Vstupte do světa miliardy barevných odstínů s QLED TV

Úžasné barevné podání

TV QLED zobrazí díky špičkové technologii Quantum Dot miliardu unikátních barevných odstínů. To znamená, že každá scéna vypadá dokonale realisticky, ať už jde o fotbalový zápas na zeleném hřišti, nebo záběr na tvář herce. Klíčový je přitom také 100% barevný objem, tedy schopnost zobrazit věrné barvy (ani příliš tmavé, ani vybledlé) při jakékoli úrovni jasu.

Ohromující barvy a kontrast

Rozdíl ve kvalitě obrazu na televizorech s Quantum HDR poznáte na první pohled. Dynamické mapování tónů HDR10+ analyzuje každou scénu a maximálně ji vylepšuje, abyste si mohli vždy vychutnat opravdu temnou černou, vysoce zářivou bílou a krásné, živé barvy. Díky vysokému kontrastu navíc vidíte i dosud nepředstavitelné detaily.

Televizní zábava v prvotřídní 4K kvalitě

Vychutnejte si filmové klasiky ve špičkovém zobrazení. Quantum Processor Lite 4K s podporou umělé inteligence přepočítává každý obsah (i staršího formátu) na kvalitní rozlišení 4K s pomocí funkce 4K Upscaling. Optimalizuje nejen samotný obraz, ale i zvuk a další funkce tak, abyste si na své obrazovce mohli užít tu nejkvalitnější televizní zábavu.

Záplava přirozeně vypadajících odstínů

Nevšední přirozenost všech barev, včetně těch nejjemnějších přechodů. K tomu, aby všechen zobrazovaný obsah vypadal vždy naprosto skvěle, přispěje panel s certifikací Pantone – uznávané autority na poli věrnosti barev. Výsledkem bude komfortnější a hlavně uvěřitelnější zážitek ze sledování, kdy barvy v jednotlivých scénách budou vypadat jako ze skutečného života.

Chytré podsvícení, které zlepšuje kontrast

Špičkové podsvícení Dual LED umí mimo jiné optimalizovat barevný tón podle toho, jaký druh obsahu sledujete. I díky tomu nabízí televizor ještě přesnější řízení kontrastu.

Zvuk korespondující s dějem na obrazovce

Televizor Samsung Q60C vás svým prostorovým audiem přenese vždy do první řady ‒ ať už se jedná o záznam z koncertu či sportovního utkání. Autentický zážitek zprostředkuje technologie zvuku sledujícího pohyb (OTS Lite), která přizpůsobuje audio složku aktuálnímu dění na obrazovce.

Dokonalé souznění televizoru a soundbaru

Pokud k televizoru připojíte soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, získáte unikátní možnost přehrávat zvuk nejen přes něj, ale nadále také přes reproduktory televizoru. Dokonale synchronizované audio je díky tomu mohutnější a ještě prostorovější.

Hrajte na své TV i bez konzole

Získejte přístup ke stovkám herních titulů. A to vše na chytré TV rovnou z vašeho obývacího pokoje. S Xbox Game Pass se vám otevírá úplně nová galaxie plná strategických, akčních a sportovních her, které si můžete vybírat z přehledné digitální knihovny. Navíc do ní pravidelně přibývají novinky, takže si je vyzkoušíte přímo v den jejich vydání. Prožijte dobrodružství gamingu i bez PC s jednoduchým přístupem k vašemu televizoru. 

Kvalitní obraz jako na filmovém plátně

Vychutnejte si akční scény naplno! O čistou kvalitu a plynulý obraz se postará inovativní technologie Motion Xcelerator. Nejenže zvyšuje ostrost akčních scén, ale rovněž vykresluje jednotlivé scény s dokonalou jemností bez ohledu na to, jak rychlá akce se na obrazovce odehrává.

Intuitivní ovládání hlasem

Technologie SmartThings se propojí se všemi vašimi chytrými zařízeními, a umožní vám tak ovládat je vzdáleně hlasem či dálkovým ovladačem. Vy se tedy můžete pohodlně opřít a relaxovat po dlouhém dni u večerního filmu – stačí jen promluvit a vaše zařízení ihned zareagují.

Kouzlo NFT i ve vaší domácnosti

Nechte se očarovat jedinečností virtuálního umění NFT. Společnost Samsung přináší jako první unikátní platformu, díky které si budete moci prohlížet a nakupovat digitální obsah, aniž byste museli opustit svůj obývací pokoj.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze Samsung QE55Q60CAU (2023)

95% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Rostislav

1. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • obrazovka
  • nic

desing


Tomáš

11. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Cena
  • Kvalita
  • Nic

Super televize za příznivou cenu


Monika

11. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


zatím jsme moc spokojeni s nákupem


Luboš

16. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná