Russell Hobbs 25630-56 Sous-vide

10× Zobrazit


Barva: černá, Smart: Ne, Vestavěný displej: Ano, Počet programů: 2, Objem: 6.5 L, Maximální výkon: 350 W, Vnitřní vrstva: keramika Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

10×

92% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

S pomalým (sous-vide) hrncem Russell Hobbs 25630-56 dáte přípravě jídla nový rozměr. S kapacitou 6,5 litru umožňuje přípravu až 8 porcí. Je určen pro metodu vaření Sous Vide, při níž se potraviny připravují ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni s přesnou teplotou. Maso, ryby či ovoce a zelenina se takto často připravují i několik hodin. Připravovaná jídla si zachovají svou přirozenou chuť, šťávu i texturu. Teplotu je možné přesně kontrolovat díky integrované teplotní sondě. Jednoduché ovládání zajišťuje LED panel na přední straně hrnce a displej, který vás informuje o teplotě, resp. zbývajícím čase přípravy. Odnímatelný keramický vnitřní hrnec je vhodný do myčky nádobí.

Russell Hobbs 25630-56 Sous-vide

 • Integrovaná teplotní sonda
 • Jednoduchý ovládací panel s LCD displejem na přední straně zařízení
 • 2 programy- – pomalé vaření, Sous Vide
 • Uzamykací víko
 • Kapacita: 6,5 ​​l (vhodný pro 8 a více porcí)
 • Extra velké rukojeti
 • Odnímatelný keramický vnitřní hrnec vhodný do myčky
 • Tvrzené skleněné víko

Pomalé - zdravé vaření

Tajemství profesionálních kuchařů spočívá v pomalém vaření. Připravte sobě a své rodině jídlo, které se vždy podaří a navíc si zachová všechny potřebné výživové hodnoty.

Připravte si skvělé domácí, syté pokrmy, od kuřecího kari po dušené hovězí, oblíbená chilli nebo trhané vepřové za pomoci pomalého hrnce Sous Vide Russell Hobbs 25630-56. Jednoduše vložte všechny ingredience do hrnce, zvolte požadovaný stupeň a dobu vaření a vše je připraveno.

Funkce Sous Vide 

Sous Vide znamená v překladu z francouzštiny "pod tlakem". Je to metoda, při které dochází k vaření potravin v uzavřeném sáčku ve vodní lázni s přesně regulovanou teplotou, tu u pomalého hrnce Sous Vide zajistí teplotní sonda, která se skrze víko ponoří do vodní lázně v hrnci. Uzavřením potravin do sáčku v nich zůstává veškerá šťáva a jemná chuť, která se během klasického vaření ztratí. Je to způsob vaření, kterým uchvátíte všechny vaše hosty.

Teplotní sonda

Ať už chystáte šťavnaté pečené kuře nebo jemné hovězí maso, díky teplotní sondě bude připraveno vždy přesně tak, jak má být. Nastavte si požadovanou teplotu podle informační brožury a na základě teplotní sondy budete o aktuální teplotě informováni prostřednictvím digitálního displeje. Jakmile teplota masa dosáhne požadované teploty, pomalý hrnec Sous Vide bude tuto teplotu udržovat na optimální úrovni, zatímco digitální displej zobrazuje, jak dlouho potrvá, než bude jídlo hotové.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Smart Ne
Vestavěný displej Ano
Počet programů 2
Objem 6.5 L
Maximální výkon 350 W
Vnitřní vrstva keramika

Hodnocení

4,8 / 5

10 recenzí Russell Hobbs 25630-56 Sous-vide

92% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peníze
Výborná

Miloslav

25. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze DobráRadek

29. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráDagmar

5. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíStanislav

9. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Spotřeba elektřiny
 • Sous-vide
 • Uvaří i chlap
 • Trochu horší zpracování
 • Výrobek působí levně

Skvělý pomocník do kuchyně! Večer dám vše do hrnce a dopoledne mám oběd pro celou rodinu. I já jako chlap zvládnu uvařit luxusní oběd. <br /> Přední kryt je z levného plastu. Poměr cena/výkon/spotřeba bezkonkurenční.