Russell Hobbs 25630-56 Sous-vide

S pomalým (sous-vide) hrncem Russell Hobbs 25630-56 dáte přípravě jídla nový rozměr. S kapacitou 6,5 litru umožňuje přípravu až 8 porcí. Je určen pro metodu vaření Sous Vide, při níž se potraviny připravují ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni s přesnou teplotou. Maso, ryby či ovoce a zelenina se takto často připravují i několik hodin. Připravované jídla si zachovají svou přirozenou chuť, šťávu i texturu. Teplotu je možné přesně kontrolovat díky integrované teplotní sondě. Jednoduché ovládání zajišťuje LED panel na přední straně hrnce a displej, který vás informuje o teplotě resp. zbývajícím čase přípravy. Odnímatelný keramický vnitřní hrnec je vhodný do myčky nádobí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Russell Hobbs 25630-56 Sous-vide

  • Integrovaná teplotní sonda
  • Jednoduchý ovládací panel s LCD displejem na přední straně zařízení
  • 2 programy- – pomalé vaření, Sous Vide
  • Uzamykací víko
  • Kapacita 6,5 ​​l (vhodný pro 8 a více porcí)
  • Extra velké rukojeti
  • Odnímatelný keramický vnitřní hrnec vhodný do myčky
  • Tvrzené skleněné víko

Pomalé - zdravé vaření

Tajemství profesionálních kuchařů spočívá v pomalém vaření. Připravte sobě a své rodině jídlo, které se vždy podaří a navíc si zachová všechny potřebné výživové hodnoty.

Připravte si skvělé domácí, syté pokrmy od kuřecího kari po dušené hovězí, oblíbená chilli nebo trhané vepřové za pomoci pomalého hrnce Sous Vide Russell Hobbs 25630-56. Jednoduše vložte všechny ingredience do hrnce, zvolte požadovaný stupeň a dobu vaření a vše je připraveno.

Funkce Sous Vide 

Sous Vide znamená v překladu z francouzštiny "pod tlakem". Je to metoda, při které dochází k vaření potravin v uzavřeném sáčku ve vodní lázni s přesně regulovanou teplotou, tu u pomalého hrnce Sous Vide zajistí teplotní sonda, která se skrze víko ponoří do vodní lázně v hrnci. Uzavřením potravin do sáčku v nich zůstává veškerá šťáva a jemná chuť, která se během klasického vaření ztratí. Je to způsob vaření, kterým uchvátíte všechny vaše hosty.

Teplotní sonda

Ať už chystáte šťavnaté pečené kuře nebo jemné hovězí maso díky teplotní sondě bude připraveno vždy přesně tak jak má být. Nastavte si požadovanou teplotu podle informační brožury a na základě teplotní sondy budete o aktuální teplotě informován prostřednictvím digitálního displeje. Jakmile teplota masa dosáhne požadovanou teplotu, pomalý hrnec Sous Vide bude tuto teplotu udržovat na optimální úrovni, zatímco digitální displej zobrazuje, jak dlouho potrvá, než bude jídlo hotové.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 6,5 L

Další vlastnosti

Značka: Russell hobbs
? Smart: Ne
Objem: 6,5 L
Vnitřní vrstva: keramika

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 24 cm
Hmotnost: 6423 g
Výška: 28 cm
Hloubka: 45,3 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 2

Energetické údaje

Maximální výkon: 350 W

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Pomalé vaření: Ano

Ostatní

Kód produktu: 23817036001

Všechny parametry

Recenze Russell Hobbs 25630-56 Sous-vide

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Russell Hobbs 25630-56 Sous-vide