Rolser KTres Black Tube L 120 × 38 cm černé


Žehlící prkno, Rozměry desky (Š × D): 120 × 38", Rozsah nastavení výšky: 58-99", Povrch: bavlna, Hmotnost: 6,81 kg. Více info


Cena 2 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Žehlicí prkno Rolser K-Tres Black Tube L vám zpříjemní a značně usnadní žehlení i díky variabilně nastavitelné výšce v rozmezí: 58 – 99 cm. Žehlicí plocha disponuje rozměrem: 120 × 38 cm.

Rolser K-Tres Black Tube L 

  • Žehlící prkno vhodné pro parní generátory
  • Rozměry pracovní plochy: 120 × 38 cm
  • Velikost odkládací plochy: 38 × 26 cm
  • Nastavitelná výška 11 pozic: 58-99 cm
  • Bezpečnostní zámek
  • Vyměnitelný a pratelný potah
  • Jednoduché rozložení 
  • Vyztužený rám
  • Barva: černá

Stvořen pro parní stanice

Žehlicí prkno Rolser K-Tres Black Tube L v elegantním černém provedení je díky své velké odkládací ploše přímo stvořeno pro parní stanice. Optimální podmínky pro snadné žehlení zajišťuje kovová perforovaná deska o rozměru 120 × 38 cm, která je pokryta vrstvou tepelně odolných kovových mikročástic, zajišťujících optimální prostup páry a tím pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků při žehlení. Stabilní rám je opatřen bezpečnostní pojistkou, která zbraňuje samovolnému složení desky jak v průběhu žehlení, tak při jeho uložení.

Velká odkládací plocha

Konstrukce žehlicího prkna je dostatečně mohutná a stabilní pro žehličky s parním generátorem. Odkládací plocha je dostatečně velká o rozměru 38 × 26 cm. Po obvodu je opatřena kovovým rámem, který zabraňuje nechtěnému sesuvu parní stanice. Deska je vybavena také flexibilním držákem kabelu, který udržuje šňůru ve zvýšené poloze a nedochází k pomačkání již vyžehlené části oděvu. O žehlení jako v bavlnce se postará třívrstvý bavlněný potah, který odráží teplo a páru pro rychlejší žehlení.

Variabilní nastavení

Žehlicí prkno Rolser K-TRES lze plynule nastavit do 11 různých pozic, takže si jednoduše nastavíte tu, která právě vyhovuje vašim tělesným proporcím. Maximální výšku 99 cm ocení zejména uživatelé vyšší postavy. Pokud je pro vás však příjemnější žehlení vsedě, přijde vám vhod i minimální výška 58 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 6.81 Kg
Dětská pojistka Ne
Rozsah nastavení výšky 58-99
Rozměr desky žehličky(š x d) 120 × 38
Elektrická zásuvka Ne
Držák kabelu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rolser KTres Black Tube L 120 × 38 cm černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi