Roidmi X30 PRO


Tyčový vysavač, Odnímatelný ruční vysavač, Provozní doba: 70 min., Osvětlení vysávané plochy, Objem: 0,55 l, Maximální hlučnost: 72 dB, Hmotnost: 2,7 kg. Více info


Cena 13 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 135 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový vysavač Roidmi X30 PRO s digitálním motorem Engine-X 2.0 a iontovým antibakteriálním zadním filtrem. Kromě vysávání s ním můžete pohodlně vytřít (mop) podlahy.

Roidmi X30 PRO tyčový vysavač

 • Bezdrátový tyčový vysavač s funkcí mopu
 • Bezkartáčový motor Engine-X 2.0
 • 0,55l nádoba na prach
 • 2 500mAh Li-Ion baterie s výdrží až 70 minut běžného vysávání
 • Barevný OLED displej
 • Šest stupňů filtrace s antibakteriálním prvkem
 • Hlavní kartáč na podlahy i koberce
 • Tři úklidové režimy: ECO / Standard / High Power
 • Účinný filtrační systém zachytí 99,97 % prachu
 • Sací výkon: 150 W
 • 120 000 otáček za minutu
 • Hlučnost max: 75 dB


Výkonný a tichý

Nemáte rádi, když se vám při vysávání motá pod nohy kabel a musíte ho neustále přepojovat do zásuvek? Tento výkonný, bezdrátový tyčový vysavač Roidmi X30 PRO vám výrazně ušetří námahu při vašem pravidelném úklidu, a to především díky třem provozním režimům (Eco, Standard a High Power), bezkartáčovému motoru Engine-X 2.0 s otáčkami až 120 000 otáček za minutu, cyklónovou technologií a v neposlední řadě šestistupňovou filtrací, která zachytí až 99,97 % částic. Tento šikovný a tichý (hlučnost pouze 72 dB) bezdrátový pomocník vám umožní se neomezeně přesouvat z jedné místnosti do druhé, aniž byste museli hledat nejbližší zásuvku, a to díky 2 500mAh Li-Ion baterii s výdrží jedno nabití až 70 minut v provozu. Součástí balení je i inovativní magnetická nabíječka, která zároveň slouží i jako praktický skladovací prostor. Jednoduše ji připevníte ke zdi a kdykoliv o ni vysavač jen opřete, sám se začne nabíjet. 

Vysává, vytírá, ale nevytváří louže

Multifunkční tyčový vysavač Roidmi X30 PRO má speciální hlavici, která umožňuje vysávání a vytírání zároveň. Nejdříve přes podlahu přejedete kartáčem, kterým odstraníte prvotní prach a nečistoty. Poté přijde na řadu mop, kterým setřete zbývající špínu a malé částečky prachu. Tato výborná funkce vám ušetří spoustu času s vysáváním a následným vytíráním podlahy a vy tak můžete využít čas k relaxaci. Nádobu na vodu připevníte k vysavači pomocí magnetického úchytu a jedním tahem ji také snadno odpojíte. Mopovací systém tohoto přístroje funguje na principu kapilarity rostlin, kdy tkanina průběžně absorbuje vodu z nádrže, aby zůstala dostatečně vlhká, ale aby současně nedocházelo k přetečení velkého množství vody.

 

OLED displej

Nová modelová řada Roidmi X30 PRO disponuje chytrým, barevným OLED displejem, který vám bude v průběhu uklízení zobrazovat informace o sací síle nebo spotřebě energie. Upozorní vás také na stav baterie a nutnost výměny filtru.

8 cyklon

Inovativní systém Air-X 2.0 s sebou přináší 8 paralelních cyklon, které dokážou účinně oddělit prach od vzduchu. Nečistoty poté putují do sběrné nádoby, čímž se snižuje samotné riziko zanesení filtrů. 

6stupňová filtrace

Součástí výbavy tyčového vysavače je i promyšlená 6stupňová filtrace, která se skládá z kovového síta, které zachycuje ty největší částice, a dalších filtrů pro vyčištění vzduchu a dvojitého filtru v zadní části. Tento model tak může bez problému konkurovat i čističkám vzduchu, neboť do místnosti vrací perfektně pročištěný vzduch bez prachu a nečistot. Zadní filtr Japan Toray je navíc vybaven iontovým antibakteriálním povlakem, který eliminuje případné vyfouknutí bakterií.

Vyměnitelné kartáče a LED světlo

Ať už potřebujete vysát interiér auta, úzkou mezeru nebo třeba pavučiny, hlavice vysavače přináší prostor pro všestranný kartáč ve tvaru válce, který je vhodný pro úklid všech typů povrchů a díky speciálnímu tvaru štětin odstraňuje nečistoty a prach i v hlubších prostorech. Dalším pomocníkem je elektrický kartáč, který díky velké sací síle odstraní roztoče z matrací, prostěradel a dalších povrchů. Abyste při svém úklidu viděli všechny nečistoty a prach, je hlavice vysavače vybavena citlivým LED osvětlením, které se automaticky rozsvítí, když se zařízení ocitne ve tmavších prostorech (pod postelí, v koutech atd.). Díky tomu budete mít skvělý přehled o uklízeném prostoru a neunikne vám ani smítko. Vaše domácnost tak bude dokonale čistá ve všech jejích částech.

Bezdotykové vysypávání

Pokud neradi ručně vysypáváte prachové nádoby, jistě oceníte, že je tento vysavač vybaven velkou 0,55l nádobou na prach, která vystačí na úklid plochy o rozměrech 450 m2. Po skončení úklidu ji můžete hygienicky vysypat, aniž byste se museli dotýkat nečistot. Stačí stisknout tlačítko pro otevření víka.

Mobilní aplikace pro váš lepší přehled

Pro dokonalý přehled o vašem vysavači jej můžete prostřednictvím Bluetooth propojit s mobilní aplikací, která vám bude automaticky zasílat notifikace o výkonu, délce úklidu, stavu baterie a upozorní vás na případné problémy. Najdete v ní také veškeré informace o délce úklidu, výkonu, upozornění na výměnu filtru a další užitečné funkce pro dlouhodobou životnost přístroje. 

 

Dodávané příslušenství

 • Trubice
 • Kartáč na podlahu
 • Štěrbinový kartáč
 • Malý kartáč
 • Čísticí kartáček
 • Prodlužovací hadice
 • Mopovací kartáč s nádrží
 • Přídavný filtr
 • Magnetický držák na stěnu
 • Napájecí zdroj
 • Uživatelská příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 2.7 Kg
Objem 0.55 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 70 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Roidmi X30 PRO

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi