Razer Wolverine V2 černý

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní ovladač Razer Wolverine V2 v černém provedení pro herní konzole Xbox One a Xbox Series X/S má rukojeti ve tvaru písmene L, ergonomický design a protiskluzové gumové úchyty. Je vybaven tlačítky Razer Mecha-Tactile Action a Razer Mecha-Tactile D-Pad s výdrží 3 miliony stlačení, 2 multifunkčními tlačítky, 2 posuvnými zámky pro aktivaci režimu Hair Trigger i kombinovaným audio rozhraním. Různá nastavení umožní aplikace Razer Controller Setup pro Xbox. Spolehlivé připojení zajistí 3metrový kabel s USB konektorem.

Ergonomický tvar

Herní ovladač Razer Wolverine V2 v černém provedenírukojeti ve tvaru písmene L umožňující přirozené držení, zatímco ergonomický design a protiskluzové gumové úchyty přispějí k lepšímu úchopu.

Přesné ovládání

Tlačítka Razer Mecha-Tactile Action a Razer Mecha-Tactile D-Pad poskytují hyperaktivní ovládání pomocí odpruženého dotyku a zaznamenají každý váš pohyb špičkovou přesností. Mají výdrž 3 miliony stlačení. Wolverine V2 také disponuje 2 multifunkčními tlačítky na přední straně ovladače. Konkurenční výhodu získáte, pokud aktivujete režim Hair Trigger pomocí dvou posuvných zámků na spodní straně.

Nastavení pomocí aplikace

Aplikace Razer Controller Setup pro Xbox vám umožní upravit funkci multifunkčních tlačítek, nastavit spouště i citlivost tak, aby vše vyhovovalo vašemu hernímu stylu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Pro zařízení Xbox Series

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer Wolverine V2 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi