Rapoo E9700M CZ/SK bílá


Klávesnice, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ/SK, Provedení: Bezdrátové, USB, Bluetooth, Typ baterie: Li-Pol, Podporovaný OS: Windows xp, Windows 7, Windows 10, Windows 8, Android, iOS, Windows vista, Chrome OS, Mac OS, Windows 11, bílá. Více info

Barva


Cena 1 549 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 15 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová klávesnice Rapoo E9700M v bílém provedení se pyšní ultratenkým designem a spolehlivým přijímačem pro pohodlnou práci. CZ/SK lokalizace.

Klávesnice E9700M

Nízkoprofilová klávesnice E9700M v sobě spojuje ultratenké provedení, kvalitní materiály a elegantní odolnou hliníkovou konstrukci těla včetně numerické části klávesnice. Hodí se do každého pracovního prostoru. Nabídne vícerežimovou technologii bezdrátového připojení prostřednictvím 2,4GHz vysílače a Bluetooth 3.0 a 5.0, čímž umožní současné připojení a přepnutí několika zařízení díky automatickému párování. Ve výbavě má ​​ekologicky šetrný dobíjecí akumulátor, takže zefektivní vaši práci bez zbytečných kabelů.

Klíčové vlastnosti

  • Bezdrátové připojení ve více režimech - přepínač režimů Bluetooth 3.0, 5.0 a 2,4 GHz se postará o stabilní připojení do vzdálenosti 10 metrů.
  • Přepínání mezi připojenými zařízeními a automatické párování - klávesnice E9700M automaticky páruje připojení zařízení a zároveň dokáže pracovat s několika zařízeními najednou. Přepínat mezi nimi můžete prostřednictvím tlačítka.
  • Ekologicky šetrný dobíjecí akumulátor - se zabudovaným lithiovým akumulátorem se zbavíte nejen nepotřebných kabelů, ale také soustavné výměny baterií.
  • Ultratenká konstrukce z hliníkové slitiny včetně numerické části.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB, Bluetooth
Podsvícení Ne
Podporovaný OS Windows 11, Mac OS, Android, iOS, Chrome OS, Windows vista, Windows xp, Windows 8, Windows 10, Windows 7
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne
Lokalizace klávesnice CZ/SK

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rapoo E9700M CZ/SK bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi