Polaroid Now Gen 2 modrý


Filmový fotoaparát, Typ baterie: Li-Ion. Více info

Barva


Cena 3 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 32 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Polaroid Now Gen 2 je instantní fotoaparát s funkcí okamžitého tisku vybavený automatickým ostřením se dvěma objektivy, bleskem, vestavěnou baterií, samospouští a režimem dvojité expozice.

Klasický design v kombinaci s moderní technologií

Polaroid Now Gen 2 je instantní fotoaparát s ikonickým designem, který je nyní vyroben ze 40 % z recyklovaných materiálů, což přispívá k udržitelnosti. Oproti běžným fotoaparátům je jeho výhodou možnost vytisknout si fotografie přímo na místě. Díky LED počítadlu zobrazujícímu počet zbývajících snímků budete vždy vědět, kolik filmu vám zbývá. Výrobce myslel i na pohodlí, a proto do balení přibalil praktický řemínek na zápěstí.

Automatické zaostřování se dvěma objektivy

Fotoaparát automaticky vybere, který objektiv je pro danou scénu vhodnější, takže můžete zachytit blízké i vzdálené objekty. Vestavěný blesk pomůže při fotografování za špatných světelných podmínek.

Ukažte svou kreativitu

S tímto skvělým pomocníkem se vám otevře více možností, jak vyjádřit svou kreativitu. Díky funkci dvojitá expozice můžete vytvářet umělecké fotografie spojením dvou záběrů do jednoho snímku. Funkce samospoušť (9sekundový časovač) je ideální pro selfie a skupinové fotografie.

Vyberte si ten správný film

Fotoaparát na film Now Gen 2 je kompatibilní s filmy Polaroid i-Type a Polaroid 600. Záleží jen na vás, zda dáváte přednost barevné, ikonické polaroidové nebo černobílé fotografii. Fotoaparát je také vybaven dobíjecí lithium-iontovou baterií, která na jedno nabití vystačí na 15 balíčků snímků a nabíjí se přes port USB-C.

Obsah balení: fotoaparát, nabíjecí USB-C kabel (1,2 m), řemínek na zápěstí, stručný návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Odolné provedení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polaroid Now Gen 2 modrý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi