Polarbox Pop 20 l chladicí box starorůžový


Chladící taška, Objem: 20 l, Šířka: 44,7 cm, Výška: 28,9 cm, Hloubka: 30,2 cm. Více info


Cena 1 090 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Chladicí Polarbox Pop má objem 20 litrů a vejde se do něj přibližně 30 plechovek o objemu 250 ml. Zaujme svým retro designem z 60. let 20. století ve starorůžovém provedení. Snadno se přenáší díky nastavitelným popruhům z pravé kůže. Ideální na výlet k vodě, do přírody, na dovolenou nebo k bazénu. Vyroben z pěnového polystyrenu EPS, povrch krabičky je z polypropylenu. Box je odolný proti nárazu. Teplota uvnitř se pohybuje v rozmezí 5-15 °C po dobu 24 hodin. Rozměry (V׊×H): 28,9 × 44,7 × 30,2 cm.

Stylové a praktické

Chystáte se na dovolenou na pláži, k rybníku nebo na piknik či party u bazénu? Tento stylový box Polarbox si můžete vzít všude s sebou. Chladicí box se zaobleným tvarem evokujícím vintage design 60. let se stane nejen stylovým, ale i praktickým doplňkem. Drží ho řemínek z pravé kůže, který lze nastavit do tří poloh.

Odolný a spolehlivý

Stylový chladicí box je vyroben z lehkého pěnového polystyrenu EPS spolu s polypropylenovou povrchovou úpravou. Tato kombinace z ní činí vynikající izolant s mechanickou odolností a schopností absorbovat jakýkoli náraz. Vnitřní teplota se udržuje v rozmezí 5 až 15 °C po dobu 24 hodin (v závislosti na chladu uložených nápojů a přítomnosti chladicích sáčků nebo ledu).

Dostatečný objem

Tento Polarbox o objemu 20 litrů snadno pojme například 30 plechovek o objemu 250 ml. Můžete do něj také uložit jakékoli čerstvé chlazené ovoce, zeleninový salát a další. Praktické víko boxu poslouží jako servírovací tác.

*Ilustrační obrázky

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 20 L
Kompresor Ne
Připojení 220V Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Polarbox Pop 20 l chladicí box starorůžový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi