Philips TAR7705/10 černý


Podporované pásma: DAB, DAB +, FM, Celkový výkon: 4 W, Počet stanic v paměti: 40, DAB: Ano, RDS: Ano,


Cena 2 799 Kč

27,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Elegantní radiobudík Philips TAR7705/10 v černé barvě si okamžitě zamilujete díky množství funkcí, které nabízí. Lehce zajistí přístup ke klasickým či digitálním rozhlasovým stanicím prostřednictvím tunerů FM a DAB+ s možností uložení až 20 předvoleb. Zařízení se může pochlubit technologií Bluetooth pro bezdrátové streamování oblíbených playlistů ze smartphonu či tabletu. Prostřednictvím nabíjecí podložky Qi na vrchní části rádia si můžete snadno a rychle nabít váš mobilní telefon, přičemž pro starší typy je k dispozici i nabíjecí USB port. S určitostí potěší duální budík, který vám pomůže ráno si přivstat, a naopak, s časovačem vypnutí večer příjemně usnete za zvuku oblíbených melodií.

Nabijte si mobil. Streamujte svou hudbu.

Probouzejte se na svou oblíbenou radiostanici nebo bzučák s plně nabitým mobilem. Tento radiobudík s technologií Bluetooth je vybaven bezdrátovou nabíječkou Qi a nabíjením na USB. Získáte křišťálově čistý rádiozvuk, který můžete streamovat ze svého mobilního zařízení.

Nabitý funkcemi

Na přední straně tohoto radiobudíku s Bluetooth svítí velký, zřetelný digitální časový displej. Ovládací tlačítka jsou umístěna na horním panelu, ve kterém je také ukrytá bezdrátová nabíjecí podložka Qi pro váš telefon. Pro telefony staršího typu je k dispozici nabíjecí port USB.

DAB+/FM rádio. Digitální ladění až s 20 předvolbami

Toto digitální rádio je vaší vstupenkou k lepšímu poslechu - od nepřetržité hudby až po nejnovější zprávy. Tuner DAB+ poskytuje křišťálově čistý příjem a můžete nastavit až 20 předvolených oblíbených stanic.

Časovač vypnutí. Nechte se unášet poslechem vašich oblíbených melodií

Nechte se unášet do říše klidného spánku na vlnách své oblíbené rozhlasové stanice znějící na pozadí. Časovač hodin můžete nastavit tak, aby rádio hrálo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času se rádio vypne.

Dvojitý budík. Jedny hodiny, dva budíky

Funkce duálního budíku umožňuje nastavit dva různé budíky. Probouzejte se na svou oblíbenou radiostanici nebo bzučák. Perfektní, pokud zvyknete odložit první budík. Nebo pokud se váš partner musí probouzet dříve než vy.

Automatická synchronizace času. Záložní baterie pro případ výpadku napájení

Tento budík automaticky synchronizuje čas a má i záložní baterii. Pokud dojde k výpadku napájení, nebudete muset hodiny znovu nastavovat a nastavení budíku se zachová.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Podporované pásma DAB, DAB +, FM
Celkový výkon 4 W
Počet stanic v paměti 40
DAB Ano
RDS Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips TAR7705/10 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno