Philips HU3916/10 Series 3000


Zvlhčovač, Typ zvlhčovače: teplá pára, Vhodné pro místnosti do: 45 m2, Objem vodního zásobníku: 3000 ml, Vlhkoměr, Barva: bílá, Hmotnost: 2610 g. Více info

Barva


Cena 3 869 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 3 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 39 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Zvlhčovač vzduchu Philips HU3916/10 Series 3000 vám poskytne příjemné dýchání nejen během topné sezóny, ale i během celého roku. S výkonem zvlhčování 300 ml za hodinu se hodí do místností s rozlohou do 45 m2. Technologie NanoCloud využívá přirozený a hygienický proces odpařování k zajištění optimálního výkonu a zároveň šíří o 99 % méně bakterií než ultrazvukové zvlhčovače. Nabízí 3 nastavení rychlosti a intuitivní dotykové ovládání. Na digitálním displeji se číselně zobrazuje zpětná vazba vlhkosti v reálném čase, jakož i ukazatele úrovně vody, časovač a režimy. Pro příjemný a ničím nerušený spánek je k dispozici režim spánku, který při minimální úrovni hluku pracuje potichu a účinně.

Zvlhčovač vzduchu Philips HU3916/10 Series 3000

  • Pro příjemné dýchání a klidný spánek
  • Vhodný pro prostory až do 45 m2
  • Výkon zvlhčování: 300 ml/h
  • Šíří o 99 % méně bakterií*
  • Pomáhá udržovat vlhkost pokožky
  • Spánkový režim s tichým provozem
  • Dotykový panel
  • Příkon: 25 W

Zdravější vzduch u vás doma

Užívejte si optimálně čistého vzduchu, který se příjemně dýchá. Zvlhčovač vzduchu Philips Series 3000 vám umožní zvolit si požadovanou míru zvlhčení vzduchu v místnosti (40 %, 50 % nebo 60 %) a postará se o to, aby vaši preferovanou hodnotu kontinuálně udržoval. Zabudovaný senzor každé 3 vteřiny snímá stav zvlhčení a v reálném čase upravuje chod přístroje dle aktuální potřeby. Zvlhčovač má unikátní 360° design, díky kterému vzduch obohacený o molekuly vody rovnoměrně distribuuje všemi směry. Pokročilá technologie NanoCloud zamezuje šíření minerálů a zabraňuje vzniku mokrých skvrn a bílých fleků na površích. Pro váš nerušený spánek můžete využít mimořádně tichý noční režim. Všechny důležité informace, jako jsou aktuální hodnoty zvlhčení vzduchu v místnosti nebo stav hladiny vody v přístroji, snadno zjistíte díky přehlednému numerickému displeji.

O 99 % méně bakterií

Zvlhčovač vzduchu Philips Series 3000 ke zvlhčování vzduchu využívá molekuly vodní páry, které jsou tak malé, že jen stěží napomáhají přenášení bakterií do vzduchu. Laboratorní testy prokázaly, že technologie NanoCloud šíří až o 99 % méně bakterií než ultrazvukové zvlhčovače.*

Automatická detekce vlhkosti

Přístroj automaticky monitoruje úroveň zvlhčení vzduchu v místnosti, a to každé tři vteřiny. Na základě získaných dat v reálném čase přizpůsobuje svůj výkon tak, aby udržoval vámi navolenou úroveň zvlhčení. 

Tichý noční režim

Pro nerušený spánek zvolte noční režim zvlhčovače, který je mimořádně tichý a zaručuje dostatečný výkon, aniž by vás budil ze spaní.  

3 nastavení vlhkosti

Zvolte si takovou úroveň zvlhčení vzduchu, která vám vyhovuje nejvíce! Zvlhčovač vzduchu Philips Series 3000 nabízí 3 nastavení: 40 %, 50 % nebo 60 %. Přístroj se bude automaticky vypínat a zapínat tak, aby vaši preferovanou hodnotu udržoval.

Přirozený proces vypařování

Zvlhčovač vzduchu Philips Series 3000 je vybaven unikátní technologií NanoCloud, která ke zvlhčování vzduchu využívá přirozený proces odpařování vody. Dovnitř přístroje vstupuje suchý vzduch z okolí obohacený o molekuly čisté vody v nanorozměrech a zvlhčený vystupuje z přístroje ven všemi směry. Takto čistý vzduch se příjemně dýchá a napomáhá k hydrataci pokožky, která může být především v zimních měsících napjatá a suchá.

Zabraňuje vzniku mokrých skvrn

Zvlhčovač umožňuje rovnoměrnou distribuci vzduchu obohaceného o molekuly vody. Technologie NanoCloud zabraňuje vzniku kapek a udržuje podlahu nebo povrchy nábytku suché a bez bílých skvrn způsobených minerály.

Vhodný do prostorů až 45 m2

Při nejvyšší rychlosti ventilátoru nabízí zvlhčovač Philips Series 3000 míru zvlhčení až 300 ml/h. Díky těmto parametrům je ideální pro místnosti o rozloze až 45 m2.

Přehled o vlhkosti v reálném čase 

Aktuální míra zvlhčení vzduchu, stav hladiny vody v přístroji, zvolený režim a stav časovače jednoduše signalizuje přehledný numerický displej.

* Testováno laboratoří třetí strany v souladu se standardem ZD/172017: Experimentální výsledek byl založen na zkušebním zařízení v maximálním režimu, uvolnění 20 g bakteriální kapaliny do uzavřené komory objemu 30 m3. Bakteriální tekutina je směs sterilní vody a Staphylococcus albus (8032)     

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ zvlhčovače teplá pára
Objem vodního zásobníku 3000 ml
Smart (ovládání mobilem) Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips HU3916/10 Series 3000

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi