Popis produktu

Para'Kito WBK1SK Cakes je přírodní a pohodlný neoprenový náramek pro děti odpuzující komáry. Patentovaná technologie rozptylu DiffuControl-System zajišťuje uvolňování účinných látek 24 hodin denně po dobu až 15 dnů v řadě. Náramek můžete jednoduše připnout kolem zápěstí nebo kotníku pomocí nastavitelného suchého zipu. Na vnitřní části je plocha na psaní. Náplně neobsahují DEET, ale pouze výtažky z rostlin a éterické oleje, které poskytují dokonalou ochranu před komáry. Kromě toho jsou vodotěsné a účinné i po opakovaném plavání. Náplně jsou klinicky testovány, nepřicházejí do kontaktu s pokožkou a jsou vhodné pro celou rodinu, zvláště pro děti (od 6 měsíců), těhotné ženy a osoby s citlivou pokožkou. Balení kromě náramku obsahuje 2 náhradní náplně. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Vlastnosti:

  • Celý den, všechny zóny a podnební pásma
  • Přírodní éterické oleje - bez DEET
  • Dětská velikost náramku: 3-7 let
  • Pro celou rodinu - včetně citlivých osob, těhotných žen a miminek (mimo jejich dosah)
  • Jednoduchý k použití a vodotěsný
  • Pro všechny vaše aktivity
  • Nastavitelné zapínání

Bezpečnostní opatření:

Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepolykejte, neoblizujte a po manipulaci si umyjte ruce. Abyste předešli riziku vdechnutí a polykání, nenechávejte v dosahu dětí do 36 měsíců. Pozor, dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Při styku s kůží:

Omyjte velkým množstvím vody.

Po zasažení očí:

Opatrně jich několik minut vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Ihned volejte lékaře. Pokud se projeví podráždění pokožky nebo vyrážka, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Para'Kito WBK1SK Cakes repelentní náramek

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi