Panasonic SC-PM250 (stříbrno-černý)

  • Sleva

Mini/mikrosystém, Barva stříbrná, Typ média: CD, RMS výkon: 20 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, FM rádio, RDS, 30 stanic v paměti, USB port, AUX vstup. Více info


Cena 2 590 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 2 690 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 26 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

24×

92% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

24 nákup

Zobrazit 24 recenzí

Popis produktu

Mikrosystém Panasonic SC-PM250 přehrává audio CD, MP3 CD a MP3 ze slotu USB pro flashdisk. Má i FM turner s RDS a možností 30 předvoleb. Je vybaven adaptérem Bluetooth, umožňujícím bezdrátové streamování hudby z vašich smartphonů či tabletů. Úžasný zvuk zajistí korekce basů a výšek, funkce D-Bass a 4 režimy ekvalizéru + flat. Hmotnost dvou reproduktorů představuje 2× 1,3 kg a základní jednotky stříbrné barvy 1,1 kg. Výkon zesilovače mikrosystému Panasonic SC-PM250EC-S je 2× 10 W s provozní spotřebou 14 W.

Přehrávač pro každou příležitost

Rádiový mikrosystém Panasonic SC-PM250 přinese do vaší domácnosti příjemné ozvučení, které si budete moci vychutnávat při každodenních činnostech, posezeních s kamarády, letním grilování nebo na jakýchkoliv dalších akcích. Je totiž poměrně kompaktní, a tak se dá snadno přenášet, kam se vám to právě hodí. Nepřehrává jen rádio, ale přinese i řadu jiných vstupních formátů, takže se jeho možnosti zvyšují a přehrávání CD disků je samozřejmostí. Umožní přehrát několik formátů, dokonce i komprimované a tak se jeho možnosti několikanásobně zvyšují.

Kvalita zvuku

Zařízení je vybaveno širokopásmovými reproduktory o průměru 10 cm a celkovým výkonem 20 W. Co mu ale dodává kvalitu, je lepší frekvenční rozsah, který dostane svou plnost díky systému Bass Reflex. K tomu se připojí digitální zesilovač s funkcí D-Bass, se kterým dostane hudba svou výraznost a dynamičnost, takže si ji můžete vždy naplno užívat.

Přehrávač

Na systému bez problémů naladíte FM i AM vlny a samozřejmě nechybí ani paměť na 30 radiostanic, ze kterých můžete poslouchat známé skladby. Možnosti si však zvýšíte pomocí CD disků, na kterých můžete mít uloženy své skladby, a to dokonce i ve více formátech, nejen AAC, ale i MP3, WAV nebo další.

Drátové připojení

Na rádiu Panasonic SC-PM250 najdete i 3,5mm AUX jack, pomocí kterého budete moci připojit přehrávače, mobilní telefony různých druhů nebo další zařízení, na nichž si vytvoříte svůj vlastní playlist. Kromě toho je systém vybaven USB portem, takže bez problémů připojíte flashdisky, z nichž také přehrajete, co se vám bude líbit.

Bluetooth

Své skladby však můžete streamovat i bezdrátově, protože je vybaven rozhraním Bluetooth, se kterým připojíte notebooky, tablety, smartphony a další zařízení. Dokonce si můžete stáhnout aplikaci Panasonic Music Streaming, se kterou to bude ještě jednodušší a přehlednější.

Bluetooth - PANASONIC SC-PM250EC-S

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
RMS výkon 20 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmové
DAB Ne
Počet reproduktorů 2

Hodnocení

4,8 / 5

24 recenzí Panasonic SC-PM250 (stříbrno-černý)

92% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vladimír

14. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • malé rozměry, výborný zvuk
  • dokáže přehrát i stará CD
  • nic

Dobrý poměr cena - výkon.


Václav

9. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduchost ovládání

Za ty peníze dobrý produkt.


Josef

21. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • vše
  • rychlý přístup obsluhy
  • nic

dobré parkování u obchodu a dobrá obsluha a výrobek vyhovující


Petr

5. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Moje děti mají toto rádio každý, výkon super, dostatek funkcí, spokojenost za přijatelnou cenu.
  • Nevím