4,8 / 5

96% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Hra NHL 24 přináší vylepšenou pohybovou fyziku, dynamickou grafiku a reálné taktiky pro autentický hokejový zážitek. Díky novým systémům Vizuální přihrávky a Úplné kontrole nad finty bude mít hráč rozšířeny možnosti ovládání, zatímco Systém vyčerpání zajistí skutečnou intenzitu hraní pod velkým tlakem. Engine Frostbite, na kterém je hra postavena, je zárukou podmanivého grafického zpracování s dynamickým osvětlením a realistickým vykreslením postav a stadionů.

Autentický zážitek na ledě

Vychutnejte si intenzivní a autentickou akci na ledě díky řadě nových herních prvků a vylepšených režimů. Vytvořte si svůj vlastní tým NHL 24 Ultimate Team, zažijte momenty z klasických i současných zápasů v režimu HUT Moments a prozkoumejte rozšířený svět World of Chel, který obsahuje cross-play, propracovaný EASHL a další zajímavé funkce.

Revoluce ve fyzické interakci

Nový fyzikální model s propracovanými animacemi představuje revoluci ve fyzické interakci a realistických útocích, které přinášejí intenzivní momenty během každého zápasu. Větší bodyčky nyní nabízejí více šancí na získání puku, ale jejich minutí může vést ke ztrátě pozice, což dodává hře novou úroveň rizika a odměny. A pro ty, kteří mají v oblibě fyzický styl hry, lze nyní i rozbíjet sklo a poslat soupeře na střídačku.

Systém únavy brankářů

Hra nabídne nový systém únavy brankářů, který znamená, že soupeřův brankář se postupně unavuje delším vyvíjením tlaku. Tato únava má vliv na schopnost brankáře reagovat na střely. Hře navíc dodá autenticitu až 75 nových animací brankářů.

Systém vizuálních přihrávek

Nový systém vizuálních přihrávek umožní snazší ovládání přihrávek s novými vizuálními prvky a dynamickými možnostmi. Tyto inovace podporují kreativnější výměny přihrávek ve hře.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PS4
Typ hry Sportovní
Lokalizace anglická

Hodnocení

4,8 / 5

5 recenzí NHL 24 - PS4 hra

96% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

David

6. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMichal

1. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • cena
  • rychlost nákupu
  • nic

David

9. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáTomáš

4. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná